** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.06.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    6 червень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

6 червня голова обласної ради Мирослав Сеник провів робочу нараду, присвячену вирішенню проблем лікарні у м. Соснівці Сокальського району. Адже на розгляд третьої чергової сесії облради з поміж інших буде винесене і питання «Про внесення змін і доповнень до рішення обласної ради від 11.10.05р. № 408 «Про створення комунального закладу «Львівська обласна лікарня відновного лікування №3».

Про це Західну інформаційну корпорацію повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Попереднє рішення обласної ради, яке депутати ухвалили торік, так і не набуло чинності. Насамперед, проти нього висловилися самі соснівчани, які запідозрили владу у тому, що в Соснівці хочуть відкрити лікарню для хворих на туберкульоз. Відтак приміщення лікувального закладу й залишається порожнім.

А тим часом шахтарський регіон гостро потребує лікарні відновного лікування саме для гірників, які страждають професійними хворобами. На нараді в голови облради, на яку були запрошені міські голови Червонограда та Соснівки, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Пітко, керівник профільної депутатської комісії облради Олесь Лемішко, було вирішено, що лікарню відновного лікування у Соснівці таки відкриють. На черговій сесії облради депутатам запропонують внести зміни до попередньої ухвали, які допоможуть розблокувати шляхи до її виконання.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

Колегія РДА відбулась у вівторок в Сокалі. Участь в роботі колегії взяли керівництво району, міста Сокаль, керівники та представники відділів освіти, культури, молоді і спорту РДА, центру соціальних служб для сім`ї, дітей і молоді, районної лікарні та санепідемстанції.

Згідно з порядком денним, обговорювалися три питання:


Про оздоровлення дітей влітку 2006 року та виконання розпорядження голови Сокальської РДА про підготовку та проведення заходів пов`язаних з 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи. Доповідали: начальник районного відділу освіти Роман Монастирський, начальник районного відділу культури та туризму Лариса Фарин та спеціаліст відділу у справах молоді і спорту Оксана Копчак. Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу Сокальського району з І-й квартал 2006 року. На завершення був затверджений план роботи колегії на ІІІ квартал 2006 р.

Начальник районного відділу культури, зокрема, розповіла присутнім про те, що саме заплановано її відділом на літні канікули для відпочиваючих дітей, окремі заходи заплановані в бібліотеках району. Це різноманітні вікторини, екскурсії-подорожі у книжковий всесвіт, презентація журналу "12+", книжковий марафон "я пізнаю світ" та багато цікавого. Лариса Фарин: "Цього року буде функціонувати в нашому районі 51 дошкільний заклад плануємо оздоровити сім тисяч вісімсот сорок п`ять дітей а також 39 дітей пільгових категорій та обдарованих оздоровляться в оздоровчому таборі "Ровесник" "

З цього питання також доповідала спеціаліст відділу у справах молоді і спорту Оксана Копчак. За її словами, для проведення оздоровлення дітей району влітку цього року у бюджеті було закладено 567 тисяч гривень.

Окрім того, з цього питання доповідав начальник районного відділу освіти Роман Монастирський. Він розповів про шкільні табори, зокрема, про покращення ситуації, порівняно з минулим роком.

За словами Пана Монастирського у нашому районі є певна проблема з оздоровленням дітей хворих на гіпоплазію. Таких у нашому місті є 70, за останні роки такі діти не отримували оздоровчих путівок і не відвідували шкільні табори, у той час коли їх червоноградські однолітки мали змогу оздоровитись. По при це, заступник голови РДА Марія Христинич запевняє, що це питання на рівні області є вирішеним.

В підсумку, колегія РДА прийняла рішення інформацію з питання оздоровлення взяти до відома, дані вказівки відділу освіти організувати збір інформації про залучення позабюджетних коштів, даних по кількості дітей, що пройшли оздоровлення, керівникам шкіл і таборів вчасно подати звіти до управління статистики. Відділам освіти і молоді та спорту забезпечити оздоровлення дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, хворих на гіпоплазію, постраждалих в наслідок Чорнобильської катастрофи та обдарованих дітей у м.Трускавець. Вище згаданим відділам та відділу культури, разом із центром соціальних служб для сім`ї, дітей і молоді забезпечити якісну організацію дозвілля в літніх оздоровчих таборах. Контроль за виконанням рішення колегії покладений на заступника голови РДА М.Христинич.

Згодом колегія перейшла до розгляду питання роботи територіально-господарського комплексу Сокальського району за І-й квартал 2006 року і затвердила план роботи колегії на ІІІ квартал.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

З 4 червня в Криму, в м. Ялта, проходив IV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького мистецтва “Ялтинське літо - 2006”. Понад 300 дітей з багатьох країн виборювали перемогу у чотирьох номінаціях: словесний жанр (власні твори), вокал, хореографія та циркове мистецтво.

Приємно відзначити, що в 2-х номінаціях лауреатом фестивалю став сокальчанин Павло Осос. У вокальному конкурсі він став лауреатом 1 премії виконавши дві пісні «Любімо Україну» та «Зорепад пісень». Слова і музику до яких написала відомий сокальський композитор Ольга Пенюк, яка його і підготували на цей конкурс.

На конкурсі словесного жанру він прочитав власні твори: гумореску «На Великдень із Європи», оду «Древній Львів» і став лауреатом 2 премії. На фестивалі Павло представляв літературно-мистецьку студію “Зернинка” ( БУТ м.Сокаль). На конкурс його підготувала керівник студії Тетяна Конарська. А перед конкурсом, 1 червня, успішно виступив Павло Осос і в м.Києві на кастингу на Українському телебаченні.

Там він став переможцем конкурсу і був зарахований в проект «Академія зірок». З 15 червня він буде навчатись на телебаченні в м.Києві та приймати участь у зйомках проекту.

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:40, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464