** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.12.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    6 грудень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

У середу, 6 грудня в Сокальській районної ради відбувся особистий прийом громадян заступником голови Львівської обласної ради "пористом" Левком Захарчишиним. Поряд з ним на прийомі були присутні районні депутати від партії «Пора», членом політради обласної організації якої є сам пан Захарчишин. Попередньо відбулася зустріч заступника голови облради з головою Сокальської районної ради Олегом Солодяком. В її ході були окреслені основні проблемні питання культурного та економічного розвитку Сокальщини, серед яких ремонт доріг, утримання водосховища і відповідних споруд, побудова митного переходу в Угринові, інвестиції, збереження культурної спадщини тощо. Ці питання потребують дослідження, вони повині бути опрацьовані, пропозиції відповідно передані для розгляду в обласну раду. Саме на цьому зійшлися учасники зустрічі. Відповідно після цього Левко Захарчишин провів прийом громадян.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

релігія

Цими днями в Червонограді перебуває чудотворна ікона Зарваницької Божої Матері. Минулого тижня на центральному майдані міста відбулося паломництво, представники усіх конфесій відправили молебень. Про це радіо «Сокаль» повідомив кошовий Львівської обласної організації «Січ» Михайло Рок. За його словами, реліквію привезли до Червоногруда у межах акції «Україна під покровом пресвятої Богородиці», яку організовує очолювана ним громадська організація. У середу реліквія перебуває у червоноградському ліцеї. Тут ікона перебуває з нагоди 40-річчя закладу. 7 грудня ікона Зарваницької Божої Матері буде виставлена до вшанування в червоноградському технікумі, а 8 грудня – в сусідньому училищі. За інформацією Михайла Рока, в неідлю, 17 грудня ця реліквія прибуде в Сокаль. Вона буде виставлена до вшанування поблизу пам’ятника Т.Шевченку. Тут також буде проходити акція із збору коштів на будівництво в нашому місті постаменту для фігури Божої Матері по вулиці Українська, 12. За твердженням пана Рока, саме на цьому місці колись до приходу радянської влади була фігура Святої Марії. Окрім того, схожі скульптури розташовувались поблизу лікарні в центрі міста – де зараз знаходиться відновлена фігура, а також поблизу церкви Архистратига Михаїла. В місті також були встановлені 9 хрестів, зруйновані за часів комістичного режиму.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:42, 16 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464