** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.02.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 лютий 2011 року

Пошук в новинах   

культура

6 лютого в Народному домі м. Сокаля відбулася презентація 12 та 13 томів книги "Літопис УПА" – "Воєнна округа УПА "Буг". У ній взяли участь голова районної ради Ігор Дацюк, заступник голови райдержадміністрації Наталія Карташова, настоятель катедрального собору св. Ап. Петра і Павла о. Ярослав Кащук, генеральний директор видавництва "Літопис УПА" Ігор Гомзяк, Президент Благодійного фонду "Літопис УПА" ім. В.Макара Микола Посівнич, представники політичних та громадських організацій,  громада міста.

Кандидат історичних наук Володимир Мороз презентував основні розділи 12 та 13 томів книги, у яких зібрано накази та інструкції командування воєнної округи "Буг", історичні довідки про створення підрозділів УПА на території Сокальщини, опубліковано 28 видань часопису "Стрілецькі вісті", тощо.

В ході презентації було продемонстровано документальний фільм "Нескорені", перед присутніми виступив хор "Повстанець", учасниками якого є члени Братства вояків УПА та Спілки політв"язнів та репресованих. Видавництво "Літопис УПА" безкоштовно передало 2000 примірників 12 та 13 томів книги для бібліотек та шкіл району.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:46, 3 квітня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464