** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.03.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 березень 2006 року

Пошук в новинах   

влада

Колегія РДА відбулася у вівторок 7 березня в Сокалі. На порядку денному засідання питання про соціальну-економічний розвиток сільських територій, громад, про стан роботи з кадрами в органах виконавчої влади та затвердження плану роботи колегії на другий квартал 2006 року.

Найбільшу увагу було звернено на сільське господарство, зокрема на покращення виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, максимальне сприяння в залученні кредитів для покращення матеріально-технічної бази, створення умов утворення і покращення сільського господарства, кооперативів та комунальних підприємств.

У своїй доповіді начальник управління агропромислового розвитку Ігор Шайнога повідомив про ріст продажу с/г продукції, зокрема що стосується тваринництва.

За словами Ігоря Шайноги чимало підприємств, які займаються продажем міндобрив і засобів захисту сільськогосподарських рослин не мають відповідних документів на продаж тої чи іншої продукції.

З питання розвитку сільських територій, громад співдоповідали начальник управління економіки Наталія Лагода, заступник начальника управління агропромислового розвитку Ігор Махашілов.Однією з важливих галузей розвитку села є охорона здоров’я. Отже, на колегію був запрошений також головний лікар району Аркадій Каліщук. За його словами, пріоритетом розвитку медицини в сільській місцевості є створення фельдшерсько-акушерських пунктів – де їх ще немає, амбулаторій сімейного лікаря – обладнання їх усім необхідним, аж до закупівлі автомобілів. На Львівщині тривають дні здоров’я, що проводяться згідно з розпорядженням Президента України.Коротко про роботу з сільським населенням доповів начальник управління праці та соціального захисту РДА Володимир Огінський, Ганна Костюк – директор агенції регіонального розвитку торкнулась теми зайнятості селян та їх достатку.

Наступні два питання порядку денного колегії розглянули досить швидко. Ольга Шутовська головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи РДА доповіла про стан роботи з кадрами в органах виконавчої влади.

Після виступів по порядку денному були прийняті відповідні рішення, усі доповіді були взяті до відома, окремим структурам вказано на покращення роботи з певних питань, поставлені конкретні задачі.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:00, 30 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464