** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.04.2018

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 квітень 2018 року

Пошук в новинах   

влада

Завершила роботу XXVII сесія Сокальської районної ради
Завершила роботу XXVII сесія Сокальської районної ради

Завершила роботу XXVII сесія VII скликання Сокальської районної ради

4 квітня пройшло ІІІ пленарне засідання  XXVII сесіх Сокальської районної ради. У ньому взяли участь 34 районних обранців, котрі розглянули 46 питань.

Значна частина питань стосувалася внесення змін у статути низки освітніх, культурних та спортивних закладів району. Питання по районних програмах було вирішено перенести на наступну сесію.

Під час сесії депутати надали можливість виступити голові ГО спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО, доброволецю батальйону "Айдар"  Ігору Карасику.


^

Юлія Сорочук
_

суспільство

На Сокальщині 39 потенційних переможців у конкурсі проектів місцевого розвитку
На Сокальщині 39 потенційних переможців у конкурсі проектів місцевого розвитку

На Сокальщині 39 потенційних переможців у конкурсі проектів місцевого розвитку

У середу, 4 квітня, Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області затвердила 976 потенційних переможців конкурсу в рамках Програми проектів місцевого розвитку у Львівській області. Серед них 39 проектів належать Сокальському району.

Відтак загальна сума з обласного бюджету на реалізацію 39 проектів Сокальського району становить близько 3 мільйонів 900 тисяч гривень.

Найбільше проектів, які стали потенційними переможцями, у пріоритеті “Школи”.  12 проектів спрямовані на капітальний ремонт реконструкцію закладів освіти і закупівлю обладнання та інвентарю. Школа у селі Волсвин реалізує два проекти, “Придбання обладнання та інвентаря для Волсвинської ЗШ І-ІІ ступенів с. Волсвин” та “Капітальний ремонт даху Волсвинської ЗШ І-ІІ ступенів в с. Волсвин”.

У пріоритеті “Охорона здоров’я” 8 потенційних переможців. В рамках ПРОГРАМИ будуть відремонтовані амбулаторії у селах Княже, Хлівчати, Тартаків та Варяж, а також придбано апаратуру для лабораторії Сокальської центральної районної лікарні.

Пріоритет “Культура” налічує 8 потенційних переможців від Сокальського району. Лідерами серед кількості проектів на один об’єкт є Народний дім села Поториця та Народний дім села Комарів. Ці два Народні доми отримали перемогу у “Твердому” та “М’якому” проектах. Таким чином у НД с.Поториця буде здійснено заміну даху та закуплено обладнання, а у НД с.Комарів буде здійснено ремонт приміщення та закуплено сценічні костюми для колективу “Галицькі візерунки”.

Шість проектів належать пріоритету “Заклади дошкільної освіти”. Завдяки конкурсу проектів місцевого розвитку у трьох садочках району будуть здійснені ремонтні роботи, а ще три – придбають обладнання та інвентар.

У пріоритеті “Вуличне освітлення” є лише два потенційних переможці, це громада села Волсвин та Комарів. Натомість у пріоритеті “Екологічні ініціативи” переможців у Сокальському районі немає.

Про те, три досить креативні проекти отримали перемогу у пріоритеті “Інші”. До них належить проект Сокальської міської ради “Придбання камер відеоспостереження в м.Сокаль” та проект Сокальської районної ради “Розвиток електронного урядування та електронної демократії на Сокальщині”. Цікаво, що районна рада в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку спробувала свої сили вперше, про те стала першою радою у області що бере участь у вищезгаданому конкурсі та одержує перемогу.

Із списком потенційних переможців від Сокальського району можна ознайомитися (ТУТ)

Нагадаємо, цьогоріч від громад Сокальського району зареєстровано 147 проектів, з яких лише 39 стали потенційними переможцями. У списку потенційних переможців можна побачити проекти із небюджетним внеском (громада та спонсори) 16% і більше. Жоден проект, який подавала Великомостівська ОТГ не став потенційним переможцем.

Що далі?

Далі – потенційні переможці до 17:00 год. 25 квітня 2018 року мають подати рішення органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінасування до Львівської облради на електронну адресу: microproekt@gmail.com.

Ті заявники, котрі не подадуть необхідну документацію про бюджетне співфінансування, автоматично вибувають з переліку потенційних переможців, звільняючи місце наступному проекту за рейтингом у цьому ж пріоритеті Програми.

Після того, як всі надішлють вищезгадані рішення, відбудеться засідання Конкурсної ради, де і затвердять перелік переможців.

Нагадаємо, що в Програмі проектів місцевого розвитку існує механізм так званих соціально важливих проектів. Так, кожен член Конкурсної ради має право внести пропозицію по 1 проекту на одну адмінтеродиницю, загалом 28 проектів. Їх планується долучити до вже визначених 976 проектів потенційних переможців. У результаті – матимемо понад 1000 проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:05, 25 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464