** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.06.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 червень 2005 року

Пошук в новинах   

політика

 Засідання політичної ради при голові РДА відбулось у вівторок в Сокалі. До участі були запрошені керівники мас-медіа Сокальщини, представники політичних партій та громадських організацій району. На порядку денному два основних питання: виконання екологічного проекту на Сокальщині, йшлося про проект зі збору і утилізації твердих побутових відходів, що реалізовувався в районі минулими роками. З цього питання доповідав голова Сокальської районної ради Ігор Войтович. Він досить змістовно ознайомив присутніх із виконанням проекту, що втілювався на наших теренах за кошти Євросоюзу. Сама суть цього проекту полягала в інформативності населення про правила зберігання та утилізації сміття, яке фактично продукується в кожній оселі. В узгодженні з усіма відповідними правовими актами самої процедури вивозу, переробці чи зберіганні відходів. Для цього в районі було відкрито екологічний центр, були збудовані майданчики та встановлені окремі контейнери для збирання побутових відходів, пластмаси та скла, для наступної переробки останніх. Присутніх політичних активістів цікавила фінансова сторона цього проекту, отже Ігор Іванович дав коротку довідку про використані кошти, зокрема по заробітній платі працівникам центру і проекту в цілому.До обговорення також було запропоноване питання роботи ЗМІ району. На зустріч прийшли головні редактори місцевих газет – Іван Вашків – районний часопис “Голос з-над Бугу”, Богдан Ничай – газета НРУ “Сокальщина”, Олена Покотюк – редактор часопису “Храм серця”, а також генеральний директор ТРК “Сокаль” Микола Пасько. Усі представники друкованих ЗМІ розповіли про роботу та проблеми, з якими в сучасних умовах стикаються творчі колективи редакцій. Точилися певні дискусії по роботі районної газети та видання “Сокальщина”, щодо непорозумінь, що не раз трапляються на їх сторінках. Обговорили питання фінансування, можливості фінансової підтримки недержавних газет. Натомість понад півгодини зустрічі припало на дискусію про роботу ТРК “Сокаль”, зокрема 101FМ радіо. Після розповіді директора Миколи Паська про функціонування радіо та проблеми, питання та пропозиції поступали від керівників політичних партій та громадських організацій, представників влади.В підсумку, було обговорено ще ряд значущих, на думку присутніх, питань – екологічні проблеми, зокрема щодо роботи підприємства “Карбон”, ситуації на колишньому хімзаводі, дамбі в селі Скоморохи тощо. Щодо останньої, то тут не виключена можливість ліквідації шлюзів, а відтак впуску річки З.Буг в природне русло. Щоправда ця ідея потребує ретельного наукового дослідження, аби не було згодом проблем, таких як після меліорації земель в районі Белза, про що також говорилося на засіданні політради. Внаслідок, усі пропозиції, що звучали на цій своєрідній нараді, були зафіксовані для подальшого розгляду у відповідних інстанціях. Також було запропоновано тему до розгляду на наступній політраді, що відбудеться наступного місяця.служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

Засідання робочої групи з питань адміністративно-територіального устрою в районі відбулось в понеділок в Сокалі. В ході наради обговорювались питання реформи, розробки моделі адміністративно-територіального розподілу Сокальщини. В складі групи представники РДА, районної ради, місцевого самоврядування, голова – І-й заст. голови РДА Олексій Кінах.До речі 16 червня в Сокалі заплановано громадське обговорення проекту Закону України “Про адміністративно-територіальний устрій України. До участі запрошуються мешканці району, лідери політичних партій, активісти громадських організацій.служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

Надзвичайна ситуація:Травму ноги отримав в понеділок близько 10 години ранку 19-річний електрик шахти „Степова” ДП “Львіввугілля” в селі Глухів Сокальського району під час виконання ремонтних робіт на глибині 500 метрів, повідомляє ГУ МНСУ у Львівській області. Потерпілому була надана медична допомога, його доставили в Червоноградську міську лікарню. На місце події виїжджав Львівсько-Волинський спеціальний (воєнізований) гірничорятувальний загін МНС України.


 


служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:02, 30 листопада 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464