** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.06.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 червень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

Мабуть не всі знають, що в розвинутих країнах одним із найтяжчих злочинів проти держави вважається несплата або ухиляння від сплати податків. За словами начальника Сокальської районної інспекції Надії Кулинич на сьогодні маємо таку ситуацію, коли значна частина громадян недостатньо орієнтується в податковому законодавстві, в передбачених законом своїх обов`язках та правах. Особливість роботи інспекції полягає в тому, що територія Сокальського району займає велику територію і віддаленість окремих населених пунктів від районного центру, де розташована ДПІ становить понад 80 кілометрів, що рівнозначна віддаленості районного центру від обласного.

Нагадаємо, 7 квітня цього року Червоноградська ОДПІ роз`єдналася на дві організації Сокальську та Червоноградську. Це жодним чином не вплинуло на якість роботи податківців. Останнім часом і сокальська податкова і фінуправління повідомляють про виконання районного бюджету. Про роботу після роз`єднання розповіла начальник Сокальської районної податкової інспекції Надії Кулинич.

На думку окремих мешканців Сокаля, податкова це саме той орган, який займається збором грошей, він забирає їх на свою користь. Їм не подобається ні перевірки, ні законодавство в цілому.

Робота Державної Податкової Інспекції це наповнення та мобілізація коштів до бюджетів всіх рівнів - державного та місцевого, як за рахунок добровільно нарахованих платникам, так і нарахованих внаслідок перевірок працівниками ДПІ. За словами керівника сокальських податківців, зараз і відношення працівників інспекції до платників змінилося. Цього вимагає сучасна ситуація.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

освіта

На Сокальщині розпочато реалізацію ще одного проекту. “С.А.Н.К” – це скорочення від вислову “Стоп алкоголь, наркотик, куріння”, його втіленням займаються школярі загальноосвітніх закладів району спільно з відділом освіти, БФ “Карітас-Сокаль” і Корпусом миру США. Цільовою групою проекту стали також діти шкільного віку. Та і задум “САНКу” народився у тих жеж школярів – волонтерів, які брали участь в акціях, що поводились БФ “Карітас” спільно з ТРК “Сокаль” і відділом освіти.

В рамаках проекту “С.А.Н.К.” у 8 школах вже проведене анонімне анкетування, а також конкурс на логотип для цього проекту. Його метою є обговорення проблем вживання підлітками алкоголю, наркотиків і тютюну на рівні громади Сокальщини. В рамаках програми будуть проводитись кргулі столи, всеможливі заходи, а восени – для старшокласників заплановане велике спортивне свято. За словами керівників проекту, до цього – влітку в Карпатах діти оздоровляться в молодіжному таборі. Тут будуть проходити зйомки документального фільму з пропаганди здорового способу життя. Режисерами і акторами стрічки стануть учасники проекту. CD з фільмом будуть роздані по школах Сокальського району.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:47, 28 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464