** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.06.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 червень 2008 року

Пошук в новинах   

економіка

6 червня у Жвирківській селищній раді відбулося засідання Асоціації голів міських, селищної та сільських рад Сокальщини. Основним питанням, яке розглядалося, було врегулювання відносин між молокопереробними підприємствами та населенням району (ціна на молоко на даний час становить 1.10 грн.).


Учасники засідання прийняли звернення до всіх молокопереробних підприємств регіону з наступними вимогами: негайно організувати роботу молокоприймальних пунктів у відповідності до санітарних та будівельних норм; укласти двосторонні господарські договори на продаж та купівлю молока; встановити ціну на молоко на рівні не менш як 2 грн. за 1 літр; видати селянам розрахункові книжки обліку зданого молока для отримання ними дотацій з державного бюджету.


У випадку невиконання цих вимог місцеві громади змушені будуть закрити молокоприймальні пункти і припинити здачу молока. Члени Асоціації вирішили також звернутися до голів місцевих рад сусідніх районів із закликом підтримати вимоги селян Сокальщини і спільними зусиллями домогтися вирішення цих проблем.


^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:47, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567