** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.07.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 липень 2005 року

Пошук в новинах   

влада

7 липня у Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання районної міжвідомчої комісії з організації відпочинку, оздоровлення учнів та дітей влітку 2005 року.

Нарада пройшла за участю заступника голови РДА Марії Христинич, головного спеціаліста відділу освіти Любов Тот, начальника відділу у справах сім`ї та молоді Вадима Кондратюка і начальника служби у справах неповнолітніх Галини Федаш. На порядку денному наради були питання про надання путівок на оздоровлення дітей та підбиття підсумків роботи пришкільних таборів за перший місяць літа.

Як нам повідомила пані Христинич, 25 сокальських дітей відпочинуть цього літа у трускавецькому санаторії “Світанок”. Під час складання списку відпочивальників перевага зокрема надавалася дітям сиротам, напівсиротам, дітям з малозабезпечених сімей, а також переможцям всеукраїнських, міжрегіональних, обласних та районних олімпіад.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

Розмова слухачів радіо “Сокаль” із заступником голови Сокальської райдержадміністрації Володимиром Слободяном відбулася у четвер під час програми “Діалоги з владою”. У своєму виступі пан Слободян детальніше зупинився на нараді по підготовці м. Белза до відзначення свого тисячоліття:

Серед найважливіших заходів по підготовці до відзначення свята пан Слободян назвав газифікацію Белзу та реставрацію будівель та історичної спадщини міста.

Після Белза мова зайшла власне про проблеми Сокаля. Володимир Іванович зокрема зупинився на питанні ремонту доріг нашого міста.

Після цього слухачі задавали пану Володимиру свої запитання, які здебільшого стосувалися благоустрою міста, комунальних і житлових проблем сокальчан. .

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:45, 30 листопада 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464