** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.09.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 вересень 2006 року

Пошук в новинах   

анонс :: центр

Радіокомпанія “Сокаль” провела своєрідний моніторинг з метою дізнатись, як працюють місцеві осередки політичних партій, наскільки активно беруть участь у громадському житті та сприяють проведенню різних заходів. Зокрема ми зв'язались з лідерами та представниками партій “Наша Україна”, “БЮТ”, “ПРП”, “Української народної партії” та громадянської партії “Пора”. Представники міських осередків партій “Наша Україна”, “БЮТ” та “Пора” зазначили: вони брали участь в прибиранні міста напередодні Дня незалежності, що може стати доброю традицією у Сокалі. Також міський осередок народний союз “Наша Україна” активно долучився до святкування 15 річниці дня незалежності в нашому місті. Вони організували дитяче свято, яке відбувалось на площі Січових Стрільців. Для малечі були куплені різні пам'ятні сувеніри тому жодна дитина не залишилась без подарунка.

Долучились до них і представники Сокальського осередку політичної партії Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина” при посвяченні кімнати Віктора Матюка. А під час святкування 150 річниці з дня народження Івана Франка в Нагуєвичах, Сокальщину представляла молодіжна організація від міського осередку Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

Голова німецького Благодійного фонду «Мерклє» Рената Мерклє передала червоноградському садочку «Горобинка» 2 тисячі євро на закупівлю іграшок та облаштування ігрових майданчиків, які зібрали учні однієї із шкіл німецького міста Марх, – повідомляє ЗІК.

Рената зі своїм чоловіком відвідали спочатку Соснівку, де зустрілися із мером Іриною Харчук, завітали на шахту «Надія», яка за кошти фонду випікає хліб для самотніх людей та соснівських дітей. Рената Мерклє упродовж трьох років у Червонограді перевіряла, як виконуються проекти, котрі фінансує її німецький фонд. Вона була задоволена їх реалізацією і з впевненістю сказала, що вони – далеко не останні, які будуть втілюватись на теренах Червонограда та Соснівки.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

Як вже повідомляло радіо “Сокаль”, в обласній раді відбулася нарада з вирішення проблеми, яка склалась навколо лікарні в Соснівці. Проводив її голова облради Мирослав Сеник. Участь в ній взяла і голова Соснівки Ірина Харчук. В інтрев”ю радіо вона повідомила, що зараз питання стврення відділення обласної лікарні відновного лікування в Соснівці не стоїть. Виходом з ситуації, що склалась в даний час, є розгляд цього питання на сесії обласної ради, відтак ліквідація фтизіо-пульмонологічного центру і передача приміщень в комунальну власність Соснівки, як цього вимагає громада міста та, зокрема міська рада Червонограда.

Отже, залишається сподіватися на розсудливість обласних депутатів. Але вже зараз можна впевнено сказати, що центру з лікування туберкульозу в Соснівці не буде. В цьому запевнила нас міський голова, цього вимагають громада і депутати міських рад Соснівки і Червонограда.

 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:37, 6 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464