** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.10.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    7 жовтень 2011 року

Пошук в новинах   

влада

вручення нагород
вручення нагород

6 жовтня в Народному домі м.Сокаля в рамках робочої  поїздки побував Михайло Цимбалюк- голова Львівської облдержадміністрації.  Від імені Президента України М.Цимбалюк вручив почесні звання «Мати-героїня» 102 мешканкам Сокальського району та міста Червонограда (96 нагород матерям Сокальського району і 6 нагород матерям м.Червонограда) й звернувся з привітальним словом до матерів- героїнь.

В урочистостях взяли участь:  Микола Мисак- голова райдержадміністрації та його перший заступник Володимир Катерина, Ігор Чудійович- міський голова Червонограда, Ігор Дацюк- голова районної ради, Богдан Зарічний-Сокальський міський голова, Наталія Карташова й Ігор Махашілов- заступники голови Сокальської райдержадміністрації, Марія Христинич-керівник апарату райдержадміністрації, голови сільських рад району та інші.  

Михайло Цимбалюк ознайомився з роботою дочірнього підприємства «Датський текстиль» компанії «ПВН Холдінг А/С» (Данія), зустрівся з керівником й колективом підприємства. Керівництво заводу доповіло голові облдержадміністрації про плани із розширення виробництва,зокрема про збільшення території на 1,5 тисячі метрів квадратних. На підприємстві працює більше 500 чоловік. На «Датському текстилі» працюють мешканці Сокальського району, міста Червонограда, а також із наближених сіл Волинської області. В рамках візиту на підприємство Михайло Цимбалюк оглянув цехи із виробництва тканини, ознайомився з роботою швейного цеху, їдальні та інших службових приміщень дочірнього підприємства.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:07, 30 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464