** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.01.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 січень 2011 року

Пошук в новинах   

влада

З березня сокальчани платитимуть за воду 7 грн 75 коп за куб

В Сокалі прийняті нові тарифи на воду. Це питання розглядалось на профільних депутатських комісіях, двічі з цього приводу засідав виконавчий комітет міської ради. На останньому розширеному засіданні були присутні депутати міської ради та мешканці Сокаля. Мер міста Богдан Зарічний ознайомив присутніх із ситуацією, що склалася з водоканалізаційним господарством.

Відбувся діалог між присутніми. Варто наголосити, що споживачі добряче підготувалися до розмови. Вони ознайомились із відповідними документами, розглянули нові розрахунки на воду, вивчили, що входить в тариф, які кошти і на що скеровуються. Багато було і критики в бік водоканалу: погано і довго ліквідовуються пориви, вночі – після 23 години – води в місті майже немає. Окремо стояло питання і про зарплату працівників. Мешканці обурювались, що піднімаючи тарифи водоканал автоматично суттєво піднімає зарплату працівникам.

Повстало питання і щодо зменшення штатного розпису. Економіст комунального підприємства розповіла, що у них працює 99 осіб, хоча по закону має бути 114 працівників. Отже можливості скоротити штат немає.

Після тривалого діалогу, зваживши всі «за» і «проти», члени виконкому одноголосно проголосували за підняття тарифів. Відтак, за водопостачання підприємство нараховуватиме 3 гривні 58 копійок, за водовідведення – 4 гривні 17 копійок. Таким чином з березня 2011 року мешканці Сокаля платитимуть за 1 куб.м води 7 грн 75 коп.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:52, 17 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464