** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.02.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 лютий 2008 року

Пошук в новинах   

влада

6 лютого заступник голови голови Сокальської райдержадміністрації М.Христинич побувала в с.Савчин, де відвідала школу, зустрілася з дирекцією.


 На зустрічі обговорювалося питання створення в школі історико-краєзнавчого музею, перекриття даху, тощо. Окрім цього М.Христинич відвідала Народний дім та бібліотеку. Далі заступник голови райдержадміністрації побувала у м.Белзі, зустрілася з міським головою І.Калишем та директором державного історико-краєзнавчого заповідника “Княжий Белз” Н.Калиш.


Під час зустрічі обговорювалися питання проведення реставраційно-будівельних робіт у заповіднику, плани на 2008 рік, шляхи реалізації українсько-польського проекту “Туризм і презентація регіонів”. Опісля заступник голови райдержадміністрації оглянула роботу дошкільної установи, Народного дому, бібліотеки, СПТУ та лікарні.


^

РДА
Сокальська РДА

влада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 51/2008-рпПро звільнення О.Кінаха з посади голови Сокальської районної державної адміністрації Львівської областіЗвільнити КІНАХА Олексія Олександровича з посади голови Сокальської районної державної адміністрації Львівської області за неналежне виконання службових обов`язків.Президент України Віктор ЮЩЕНКО


7 лютого 2008 року


^

дописувач
-

освіта

20 лютого завершується реєстрація випускників загально-освітніх навчальних закладів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2008 року. Про це радіо «Сокаль» повідомила Ганна Зажицька, відповідальна за зовнішнє незалежне оцінювання. За її словами, цього року вступ до вищі навчальні заклади буде проводитися лише згідно сертифікатів українського центру оцінювання якості освіти. Тому, усім випукникам Сокальського району необхідно зареєструватися у своєму навчальному закладі, для написання тестів.Водночас, громадянам, що закінчили школи минулі роки, випускники профтехучилищ або технікумів, які збираються поступати до вищіх закладів, повинні також цього року брати участь у тестуванні. Вони повинні звернутися для реєстрації у єдиний центр, який розташований у школі №4 міста Сокаля. З собою мати документ про освіту і посвідчення про особу. щоб всі змогли вчасно зареєструватися, центр буде працювати додатково по суботам 9 і 16 лютого з 9 до 16 години.Цього року для учасників оцінювання один предмет є обов’зковим, 2 інших за його вибором. Але вони повинні відповідати вимогам вищого навчального закладу, у який планує поступати випускник.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:18, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464