** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.04.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 квітень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

Згідно з рішенням Гірницької теріторіально – виборчої комісії від 28 березня 2006 року по виборах селищного голови було призначено повторне голосування по двох кандидатах, які набрали по 419 голосів. Це Валентина Мартинюк, яка є чинним селищним головою, Теофіл Штокаль, який був ним тричі.

Повторне голосування відбулось 9 квітня 2006 року. Воно пройшло спокійно, без зривів, явка виборців була досить активна, проголосувало 1271 чоловік, що складає більше ніж 50%. По результатах голосування Валентина Мартинюк набрала 648 голосів, а Теофіл Штокаль - 524.

Селищним головою обрано Валентину Мартинюк.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

релігія

 

З 31 березня по 2 квітня 2006р.Б. в соборі св.Ап. Петра і Павла з ініціативи осередку Української Молоді Христової (УМХ) відбулись Великопосні Реколекції, які проводив о. Мартин Хабурський, ігумен монастиря ЧСВВ в м. Червонограді.

 

В рамках Реколекцій вірні м. Сокаля мали нагоду послухати науки реколектанта на теми: "Сенс терпіння", "Покликання" та "Життя вічне". Парафіяни також взяли участь у розважанні піснями, яке, на запрошення членів УМХ, провела молодь з м. Львова.

 

"Українська молодь — Христові" висловлює щиру подяку реколектанту о. Мартину Хабурському ЧСВВ, студентці Українського Католицького Університету — Мазур Андріані

та викладачеві цього ВНЗ — Гладюку Любомиру за проведення Реколекцій, а парохам собору св.Ап. Петра і Павла та всім учасникам за молитовну підтримку.

 

Антонюк Оксана


Голова осередку організації


"Українська молодь—Христові"


в м.Сокаль

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
11:00, 23 липня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567