** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.04.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 квітень 2009 року

Пошук в новинах   

влада

звіт голови районної ради про роботу, проведену за 2008 рік|

Шановні депутати !


Шановні присутні на сесії ! Згідно зі статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підготовлений і пропонується до Вашої уваги звіт голови районної ради про роботу, проведену нами за 2008 рік. Не знімаючи з себе відповідальності за ті помилки і недоліки, які траплялися в роботі ради, повинен відразу сказати: те позитивне, що зроблено нами, - це колективна праця кожного депутата, кожної постійної комісії, президії, сесійної роботи, а також виконавчого апарату районної ради. Основна мета звіту - не тільки, і навіть не стільки проаналізувати діяльність ради за звітний період, скільки визначити основні завдання, які ми повинні вирішувати в процесі подальшої роботи.


Незважаючи на те, що районна рада делегувала ряд своїх повноважень районній державній адміністрації, всі важливі питання, і зокрема, такі, що стосуються соціально - економічного розвитку, бюджету, земельних відносин, комунальної власності і тощо, вирішуються спільно з РДА.


Ці питання регулярно розглядаються на засіданнях колегії райдержадміністрації та президії районної ради. Для оперативного вирішення питань економічного і соціального розвитку району приймаються розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації.


Дієвою формою співпраці двох гілок влади в районі є спільне проведення семінарів та нарад для керівного складу органів місцевого самоврядування.


Обов`язковою є присутність відповідальних працівників райдержадміністрації і районної ради на рівні заступників голови, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації, керівництва і спеціалістів районної ради на сесіях місцевих рад.


Основою у роботі ради було, є і надалі буде, робота у сесійному режимі. За звітний 2008 рік було проведено 6 сесійних засідань на яких було розглянуто     114 питань.( Це сесійні засідання: XIII-11.01.-8 питань,ХІV- 18.03.-19 п., ХУ-12.06.-28 п.,ХУІ-3.09.-22 п.,ХУІІ-19.11.-24п.,ХУШ-12.12-1Зп.)


За звітний рік було проведено 42 засідання постійних депутатських комісій районної ради:


З питань регламенту, депутатської етики та зв`язків з ЗМІ - 4.


З питань бюджету та економіки - 6.


З питань законності, правопорядку та захисту прав споживачів - 4.


З питань праці та соціального захисту населення - 5.


З питань освіти, культури, духовного розвитку - 4.


3 питань охорони здоров`я, екології, фізкультури і спорту -5.


З питань АПК, земельних ресурсів та соціального розвитку села -6.


З питань розвитку промислового комплексу та підприємництва - 8.


За звітний період було проведено 6 засідання президії районної ради, на яких було розглянуто усі питання порядків денних сесій районної ради.


За згаданий період   не були присутні на жодній сесії районної ради наступні депутати: 1. Глинський О.Є.


За звітний період процент явки відвідування депутатами сесій районної ради становить - 78%.


За звітний період районна рада підтримала 10 депутатських запитів і звернень.


Адресатами звернень за депутатськими запитами є: прокуратура району, районна державна адміністрація; районний відділ внутрішніх справ; Сокальського міського голови, Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро, Львівська ОДА, Міністерство юстиції України; Міністерство внутрішніх справ України; Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи; Міністерство закордонних справ України ; Президент України; Верховна Рада України ; Кабінет Міністрів України. Найбільш активно користуються своїм законним правом на внесення запиту такі депутати: Мандат С.С., Пелип І.О., Смолинець В.І., Баланюк В.М., Мандрик А.В., Зіновєв М.О., Небожук О.І., Нечай Б.М., Веклин М.Т., Лащівська Н.С., Кожушко О.В., Бойко В.І., Дацюк І.М., Шклянка Б.П. Казанівський Г.Б.


50 % порушених у депутатських запитах і зверненнях питань вирішені позитивно.


Хочу відзначити постійне зростання активної співпраці з депутатами, депутатськими комісіями і відчуття спільної відповідальності перед виборцями у вирішенні проблем, соціального, економічного, політичного, культурного життя в районі, практичній співпраці у вирішенні цих проблем та допомозі територіальним громадам на місцях.   


Ми продовжуємо жити у складний політичний період - період гострого політичного протистояння, час перехідної економіки нашої держави, який характеризується реформами у всіх галузях життєдіяльності і підготовки до проведення територіально-адміністративної реформи.


На сьогоднішній день в районі практично знято питання земельних суперечностей, натомість повстає цілий ряд запитань пов`язаних з ефективним використанням земель, належним оформленням договорів оренди між власниками земельних і майнових паїв та орендарями, які стали входити у цей ринок.


В результаті тісної співпраці з депутатами районної ради, а через них з депутатами місцевих рад покращився соціально-культурний і господарських стан населених пунктів району.


Радою велась і надалі ведеться робота по зміцненню матеріально-технічної бази закладів культури,( і на цьому я особливо хотів би акцентувати Вашу увагу, бо у минулому році на них з районного бюджету виділили 549 100 грн. ), спортивних закладів, керівники яких, спільно з місцевими органами влади, депутатським корпусом щоденною натхненною працею примножують ці надбання.


Ми продовжуємо виконувати в районі роботи затверджені програмою "Духовного і культурного розвитку Сокальщини на 2007-2011 роки ". В результаті цього поступово ремонтуються культурні заклади, архітектурні пам`ятки.


На завершенні робота з підготовки видання «Книги памяті України. Сокальщина». Районна рада, постійна комісія «З питань освіти, культури та духовного розвитку»(голова Мазник В.М. заст. голови Покотюк А.А.), депутат Нечай Б.М., відділи РДА, сільські,селища та міські ради активно працюють над збором інформації, комп`ютерного набору матеріалів.


Хотів би нагадати , що завдяки прийнятій нами програмі вдалось провести заміну вікон і дверей у Сокальському музеї "Людина, земля , всесвіт".


В районі прогресує спортивний напрямок, відновлюються та зароджуються нові спортивні команди, влаштовуються спортивні майданчики. Тут добрим прикладом є діяльність Белзького міського голови Калиша І.П., завдяки якому було здано в експлуатацію спортивний майданчик з штучним покриттям. Сьогодні чуємо про відновлення футбольних команд в Мурованому, Стенятині, Теляжі. Також слід відзначити активну позицію голів місцевих рад у проведенні зональних змагань, що стає доброю традицією.


Спортивні змагання (Львів, волейбол, футбол).


Завдяки спільній праці районної ради, сільських, селищної та міських рад і Сокальської агенції регіонального розвитку було зібрано і підготовлено матеріали для видання книги „Шляхами землі Сокальської", презентація якої відбулася нещодавно.


Районна рада активно включилася в процес по збору коштів у благодійний фонд спорудження пам`ятника Євгену Петрушевичу у Сокалі. На сьогодні можу інформувати, що зібрано понад 90 тисяч гривень, а також використано 50 тис. грн. з обласного бюджету (за що хочу подякувати депутату обласної ради Христинич М.І.). Вагомий внесок зробили наші громади, підприємства, організації і установи району. Особливо хочу відзначити районний відділ освіти, вчителів та учнів шкіл Сокальського району, громади селища Жвирка, сіл Завишень, Лучиці, Шарпанці, Опільського, Боянич, Тартакова, Романівки, Копитова, Острова, Сільця, Поториці, Великого, Первятич, Спасова, Бобятина, Лещатова, Домашева, Савчина, Гути, Переспи, Корчева, Стаївки, Низів,Ульвівка, міста В. Мости.


Флагманами району в бюджетних асигнуваннях є освіта і медицина, і приємно, що при тісній співпраці керівників даних підрозділів і депутатського корпусу там проводились поточні ремонти, закупівля обладнань, інвентаря.


Хочу інформувати, що районною радою в тісній співпраці з РДА, продовжується активна робота щодо відкриття митних переходів на теренах Сокальщини і в цьому є відповідні напрацювання (завершенно проект реконструкції та будівництва під`їзної дороги дороги до Угринова). По цих питаннях ми постійно триваємо контакт з нашими сусідами поляками.


Проведено міжнародний Сплав на човнах по річках району і річці Буг.


Проведено дні транскордонної інтеграції Стаївка-Корчмин та "Кордон-808" (Транскордонна співпраця (підготовка до проведення заходів, концерт)) в Угринові за участю високоповажних посадовців і представників культури України та Польщі.


Було відкрито 185 віз жителям прикордонних сіл, переселенцям відселеним із Польщі.


5 квітня 2008 року районна рада спільно з адміністрацією провела «День довкілля». Підтримавши ініціативу депутата районної ради Демяновича Миколи Михайловича та Хоробрівського сільського голови Сави Володимира Йосиповича в лісі біля села Хоробрів було посаджено близько чотирьох гектарів лісу. Безпосередню участь в цій акції взяли депутати районної ради Мандрик А,Паньків А,Василишин А,Кожушко О,Панченко В, Козира В,3іновєв М.,Поліщук М.,Бойко В., а також працівники виконавчого апарату районної ради, екологічної служби, відділів РДА. У цьому році також плануємо провести таку акцію, та хотілося б, щоб абсолютно всі депутати та працівники виконавчих органів взяли участь у посадці дерев. В унісон з вище сказаним, сьогодні буде розглянуто районну програму заліснення, адже ми з Вами приймали рішення про погодження земельних площ під заліснення.


Хочу відзначити у своєму звіті тісну і плідну співпрацю із Сокальською РДА. Дана співпраця дала добрий ефект для розвитку Сокальщини, тому впевнений, що і в майбутньому ці напрацювання будуть ще вагомішими. У контексті сказаного хочу наголосити, що такі напрямки як культурні, соціально-економічні, розвиток підприємництва , своєчасні виплати, розвиток малого і середнього бізнесу, міжнародні відносини, ніколи не дали б бажаного ефекту, якщо б вирішувались односторонньо.


Головним своїм завданням районна рада вважає спрямування роботи на захист спільних інтересів територіальних громад району як в економічному, політичному, так і соціальному житті. Ця робота була скерована на поліпшення умов життя населення району, транспортного забезпечення, забезпечення зв`язком, раціонального використання природних ресурсів, створення сприятливого інвестиційного клімату, підтримка і сприяння розвиткові підприємництва в районі, відродження духовності та розвитку культури, забезпечення соціального захисту громадян та розвитку особистості, та водночас розумного раціонального формування та використання коштів бюджету.


Так безпосередньо при моєму неодноразовому втручанні, врешті завершено телефонізацію сіл Романівка і Суховоля.


Вся робота в районній раді проводиться планово, прозоро з максимальним інформуванням громадськості у вирішенні життєво важливих проблем району.


У план роботи ради постійно враховувались пропозиції депутатів ради, депутатських комісій, органів виконавчої влади, виборців та органів місцевого самоврядування. Особливо ці пропозиції брали до уваги при прийнятті бюджету району та програми соціально-економічного і культурного розвитку району. В нас часто на сесіях виникають дискусії чи якісно і повну силу ми працюємо. З цього приводу хочу привести вам кілька цифр. Так план роботи сесій у 1998р. було включено 25 питань, 1999-15п., 2000-16п, 2001-14, 2002- 7, 2005-15. 2006-8., 2007-17, 2008- 30, 2009-32п.


Оренда комунального майна спільної власності територіальних громад Сокальського району.


Проведено 15 засідання конкурсної комісії, визначено переможців по 26 об`єктах оренди.


Оголошено конкурс і триває прийом конкурсних пропозицій по 7 об`єктах.


По облік комунального майна ми практично перейшли в завершальну стадію роботи по проведенні інвентаризації майна спільної власності територіальних громад Сокальського району. Думаю, що на одній з наступних сесій ми затвердимо результати роботи інвентаризаційної комісії.


Приватизація майна проводилась за делегованими сільськими та міськими радами повноваженнями, щодо приватизації їх комунальної власності через управління комунальним майном районної ради.


Приватизовано об`єктів у 2008 р. в розрізі місцевих рад Сокальська міська - 4 Белзька міська- 1  Домашівська сільська - З Корчівська сільська -2 Поторицька сільська - 2 Стенятинська сільська - 1 Лучицька сільська - 1


Всього 15 об`єктів в 7 радах. Загальна сума коштів, що поступили від приватизації 448 227, 8 грн.


Відбулося 16 судових засідань за трьома справами по приватизації комунального майна. Жодна зі справ не була програною. Радником постійно надаються консультації з питань управління комунальним майном та майнових прав, згідно положень Цивільного і Господарського кодексів України та інших законодавчих актів посадовим особам місцевого самоврядування та громадянам Сокальського району.


Активною є співпраця з усіма органами влади в районі, їх структурними підрозділами , постійно підтримується зв`язок з депутатами обласної, Верховної та місцевими радами.


Ми постійно підтримуємо контакти з народними депутатами України В`язнівським В., Курпілем С, Кензьором Я.


Мною і моїми заступниками проводились особисті прийоми громадян в районній раді.


За звітний період чимало роботи здійснено під час виїздів у територіальні громади району. Це участь у сесіях рад, сільських зборах та інших організаційних заходах.


Позитивні зміни як у політичному, так і в економічному житті залежать в першу чергу від того, які люди стоять біля керма органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, наскільки сумлінно вони виконують свої службові обов`язки. Законом «Про місцеве самоврядування в Україні» не передбачена підпорядкованість між радами різних рівнів. Але життя диктує свої умови і підказує, що сьогодні слід об`єднувати зусилля органів місцевого самоврядування. За таких обставин районна рада приділяє велику увагу зміцненню зв`язків з областю та міськими, селищною, сільськими радами.


На сьогодні в органах місцевого самоврядування в районі працює близько 250 осіб, 45 відсотків з них мають вищу освіту. Розвинути бажання і вміння службовця працювати з максимальною віддачею - це дуже складний, але найбільш надійний спосіб підвищити ефективність управління. У своїй діяльності районна рада приділяла постійну увагу підвищенню професійного рівня керівників місцевих рад, тим більше, що після виборів у 2006 році 15 керівників уперше очолили представницькі органи. В 2008 р. на навчання було скеровано 7 голів і секретарів.


 На протязі 2008 р. було проведено 10 нарад-семінарів з міськими, селищними і сільськими головами та секретарями на яких було розглянуто 46 питань. Чільне місце в цій роботі надається теоретичній та практичній підготовці міських, селищних, сільських голів та секретарів рад. Щомісяця у відповідності до прийнятих рішень районної ради апаратами районної ради та райдержадміністрації проводяться практичні семінари з цією категорією працівників. Основні з них - це норми в законодавстві про оподаткування, питання земельних і майнових відносин, про нотаріальні дії. Постійно надавалася працівниками виконавчого апарату районної ради методично-консультаційна допомога місцевим радам. Значну увагу приділяли питанням планування роботи і діловодству. Проводили узагальнений аналіз прийнятих рішень міськими, селищними, сільськими радами на відповідність законодавчим актам, що попереджає прийняття незаконних рішень.На протязі року проводилась робота по плануванні та організації навчання сільських, міських голів та секретарів у Львівському регіональному інституті управління при Президентові України.


Все листування з Львівською обласною радою, асоціацією місцевих рад «Ради Львівщини» та іншими нашими колегами та партнерами проходить електронною поштою, що дозволяє оперативніше реагувати на звернення.


 У 2008 р. приходилось представляти раду на різних зустрічах, форумах, конференціях, Асоціаціях тощо. Тому багато роботи зроблено радою у цьому напрямку.


Зокрема: налагоджено добрі міжнародні стосунки між Сокальським районом та Грубешівським, Остроленським і Томашівським повітами Польщі. В кінці листопада 2008 р. делегація Сокальщини, у складі якої був я, відвідала Остроленку і Томашів Любельський, де привітали керівництво цих повітів з 10 річчям їх створення після проведення територіально-адміністративної реформи в Польщі. Наші зустрічі підтвердили,що наші польські партнери готові з нами й надалі співпрацювати у рамках написання спільних проектів у рамках програми транскордонної співпраці. Результатом тієї співпраці є підписання гармонограм про проведення спільних заходів у найближчий час.


Є відчутною співпраця між гмінами Польщі та сільськими і міськими радами району. Зокрема, нещодавно було підписано намір про підписання угоди між Бутинською сільською радою і гміною Раханє Томашівського повіту за участі районної ради.


Також 16 травня 2008 року було підписано угоду про співпрацю між Сокальщиною та Кремінським районом Луганської області. У рамках підписаної угоди делегація Сокальщини у травні працювала на Луганщині, а у серпні приймала делегацію Кремінського району. Сподіваюсь,що у цьому році співпраця продовжиться, бо, на моє переконання, такі зустрічі і співпраця нас об`єднують і дають можливість пізнати краще один одного і міняти стереотипи мислення кожного, а також шукати спільні точки порозуміння.


Сокальська районна рада є постійним членом Конгресу Міжрегіональних Влад України, Всеукраїнської Асоціації рад, Асоціації місцевих рад Львівщини, ради транскордонного об`єднання "Єврорегіон "Буг", а також Західно-Бузької Басейнової ради.


Хочу також довести до Вашого відома, що 14 березня 2008р. ми підтвердили свою участь у «Карпатському Єврорегіоні» і сподіваюсь будемо у ньому не тільки статистами, а зможемо через гранди використовувати кошти Євросоюзу для розвитку наших територіальних громад.


Як голова ради я є членом Президії обласної Асоціації місцевих рад "Ради Львівщини", що дає можливість подавати наші пропозиції та бачення розвитку місцевого самоврядування в Україні. Протягом звітного періоду ми підготували і скеровали у вищезазначені органи пропозиції щодо внесення змін до Бюджетного Кодексу, до прийняття Закону про комунальну власність, змін до Закону "Про місцеве самоврядування", змін до законодавства що стосується проведення тендерних закупівель товарів та послуг, змін до виборчого законодавства.


 Що стосується роботи зі зверненнями громадян, то у 2008 році тут така статистика:


Звернення, листи, клопотання -226


З них звернень письмових: заяви, скарги громадян -99


По питаннях :


соціального захисту та пенсійного забезпечення -15


комунального і шляхового господарства- 13


реформування економіки, ринкових відносин, підприємництва, приватизації, політики цін і податків     -40


житлового господарства - 5


промисловості будівництва, паливно-енергетичного комплексу - 7


забезпечення законності та охорони правопорядку -4


сільського господарства - 16


релігії -4


охорони здоров`я -2


культури, мистецтва, фізкультури, спорту, туризму - 16 зв`язку - 2


науки, освіти, виховання і навчання дітей, молоді, - 12 студентів та діяльності навчально-виховних закладів


діяльності місцевих рад, РДА, місцевого самоврядування - 17


Також протягом року мною, заступниками, депутатами районної ради та працівниками апарату районної ради приймалось участь у таких заходах і роботах:


4.01. - запалення газового факела на хуторі Параньки с Сілець; 12.01 - урочистий вечір по підсумках спортивного року; 15.01. - бюджетна сесія Угнівської міської ради; 16.01. - бюджетна сесії Сілецької та Волсвинської сільських рад;


 23.01.- зустріч з начальником Львівського ГО УМВСУ ген. Пісним ВасМих;


24.01.- нарада у ВАТ «Гірхімпром» по виготовленні комплексного проекту усунення шкідливих наслідків від діяльності вугільної і хімічної галузей;


6.02.- підписання угоди про співпрацю між Сокальським та Жидачівським районами;


14.03- участь у конференції « Карпатський горизонт» в м. Добромиль;


16.03.- участь у звітно-виборній конференції федерації футболу Льівщини;


13.04.-участь у сході села Борятин;


18.04.- нарада по роздержавленні ЗМІ в смт.Олесько;


8.06.-зустріч з випускниками Сокальського педучилища, та «Свитазівські притупи»;   


13.06.-приймали обласний семінар по розвитку електронних ЗМІ;   


29.06.-відкриття дошки пам’яті В.Чорновола;


6.07.- участь у відкритій сесії СтСамбірської районної ради та Самбірської міської ради в с.Недільна, де було прийняте звернення до Президента з приводу присвоєння С.Бандері звання Герой України ( з Кожушком О.В.);


19.07.- участь в зональних, спортивних змаганнях серед держслужбовців в м.Сокаль;


26.07.-участь у футбольному турнірі серед ветеранів памяті Є.Шкавріна ;


24.08.-зустріч з учасниками міжнародного малярського пленеру в м.Белз;


28.-30.08.- участь у транскордонних зустрічах в Стаївці і Угринові;


4.09.- участь у міжнародній конференції в Белзцу(Панченко В.);


7.09.-участь в обжинках Томашівського повіту;


14.09.- с.Опільсько свято селянки;   


2.10.-« Слухай, читай, дивись - українське»;


21.10.-участь у обласній спартакіаді інвалідів у «Ровеснику»;


8.11.- 40 річчя самоспалення В.Макуха в с.Карів;


30.11.- вшанування чемпіона району команди «Білий Стік» в с.Комарів;


29.12.- виїзд в Броди для вивчення досвіду роботи районних асоціації інвалідів та реабілітаційного центру «Надія».   


Окрім того, це участь у нарадах з перевізниками, з переробниками молока, по організації роботи педагогічного ліцею, зустрічі з нашими закордонними колегами (Данкан Літч), виїздні наради по організації допомоги товариству «Холмщина» в будівництву пам`ятника, безпосередні участі в судових засіданнях Господарського суду по санації Сокальської цегельні, які дозволили відновити роботу заводоуправління, а тим самим зберегти робочі місця. І дуже радий що до цієї доброї справи причетний наш депутат П.П. Пилипчук.


Зустрічі з потенційними інвесторами по СЗХВ, по сільськогосподарському виробництву; з «Датським Текстилем» по ремонту асфальтного покриття вул. Чайковського; наради по озелененню і благоустрою; по зміні форми власності центрально збагачувальної фабрики(Козира В.С.); підготовка заявки на участь в проектах ООН( разом з депутатом Зарічною О., Лагодою Н., Костюк А.,) ; участь в нарадах по будівництву школи с.Пристань, НД с.Домашів, по газифікації населенних пунктів району; виїзди в міста і села по виникаючій проблематиці (осушення в с.Варяж, телефонізація і ремонт дороги в с.Романівка, будівництво посадочної платформи в с.Корчівка, підшефна робота з прикордонними заставами, що є на території району). Участь в сесійних засіданнях Львівської обласної ради та сесій міських і сільських рад району.


Слід відзначити, що при безпосередній участі депутатів районної ради Пелипа І., Пилипчука П. та голів місцевих сільських рад було вивезено на утилізацію пестициди з сіл Борятин, Карів, Домашів.


Підготовлено  на   прохання депутатів телефонний довідник (Саламанчук О.М.).


Районна рада і надалі тримає на контролі питання подальшої долі Белзької місцевої пожежної команди та вільних приміщень пошти м.Сокаль, де ми надалі ведемо роботу з Міністерствами.


Звітуючи про роботу за звітний період я дякую Голові Сокальської Р.Д.А., його заступникам, керівникам служб за щоденну співпрацю і розуміння, підтримку і допомогу у вирішенні проблем життя і діяльності територіальних громад району . Я також хочу відзначити і подякувати за активну працю депутатам: Нечай Б.М., Кожушко О.В., Іванчині О.А., Сподарику Р.П., Запісоцькому Р.В, Губені Г.Е.,Мрочко В.В.,Мостовому П.В.Дасян С.В.,Дем`яновичу М.М.,Полянчуку В.П.,Паньків А.В., Веклину М.Т., Мандрику А.В., Небожук О.І., Фенчину О.Р., Василишину А.М., Зарічна О.М., Антонюк М.П.Дозирі В.С., Круглю Ю.М., Дасюку С.Р., Шклянці Б.П., Габі П.І., Милику З.С., Ксьонжик С.М., Монастирському Р.Т., Швед О.І., Шмигельському В.І., Климчук П.П., депутату обласної ради Христинич М.І., та багатьом іншим , за плідну і добру працю.


Відкритим для нас залишається питання багатомісячного ходіння по судових інстанціях, що не дає позитивно визначитися з подальшою долею аварійної будівлі кінотеатру м.Сокаль.


Проблемними залишаються питання ремонту, будівництва та утримання доріг, відновлення вуличного освітлення міст і сіл, їх благоустрій.


Потребують вжиття реальних заходів енергозбереження в установах, що фінансуються із місцевого бюджету.


Системно ситуацію змінити непросто, але коли кожний день робиш реальну справу по поліпшенню життя людей, то можеш отримати віру в справу і реальний результат.


Одним із основних завдань, які стоять перед органами місцевого самоврядування, є виховання у кожного мешканця нашого району почуття турботливого, дбайливого господаря, любові до своєї малої батьківщини.


На закінчення я хочу відмітити, що той фундамент, який вдалося закласти спільними зусиллями, є твердою гарантією подальших змін на краще у житті територіальної громади, кожної родини. Заради цього поступу до кращого варто і хочеться працювати.


Вірю, що   з  Вашою  допомогою,  та  завдяки  тісній   співпраці  з адміністрацією і громадою району ми подолаємо будь-які перешкоди і вирішимо чимало важливих питань, що і є запорукою виконання максимуму запланованої роботи .


Сподіваюся, що поміняється і відношення голови РДА до районної ради і місцевих органів самоврядування, бо не можна будувати партнерську роботу, яка повинна давати позитивні плоди нашої спільної праці для територіальної громади району, з позицій зверхності, неповаги, подвійних чи потрійних стандартів, хамства і недовіри.


Дякую за увагу .


Голова Сокальської районної ради,
Солодяк Олег Миронович


^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:37, 28 січня 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567