** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.05.2018

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 травень 2018 року

Пошук в новинах   

суспільство

В населених пунктах району встановлять меморіальні таблиці
В населених пунктах району встановлять меморіальні таблиці

В населених пунктах району встановлять меморіальні таблиці

8 травня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів нараду з питання виготовлення та встановлення меморіально-інформаційних таблиць в рамках реалізації проекту «Відновлені імена героїв». Даний проект здійснюється до 100-річчя створення Західно-Української Народної Республіки. В ході наради, у якій взяли участь голови місцевих рад району, обговорювалися пропозиції щодо місць встановлення таблиць, а також були підписані угоди між радами та підприємцем, що виготовлятиме дані таблиці. Пам’ятні таблиці будуть встановлені у 12 населених пунктах Сокальського району: м.Сокаль, м.Угнів, м.Белз, с.Хоробрів, с.Борятин, с.Михайлівка, с.Ванів, с.Карів, с.Межиріччя, с.Себечів, с.Цеблів, с.Перемисловичі. Їх урочисте відкриття заплановане на листопад 2018 року.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

На Сокальщині одноразову грошову допомогу отримали 3 тисячі 545 ветеранів війни
На Сокальщині одноразову грошову допомогу отримали 3 тисячі 545 ветеранів війни

На Сокальщині одноразову грошову допомогу отримали 3 тисячі 545 ветеранів війни

На виконання постанови Кабінету Міністрів №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» управлінням соціального захисту населення Сокальської РДА   проведена виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни. Згідно з прийнятим Урядом рішенням виплату допомоги у 2018 році отримали у таких розмірах: особи з інвалідністю внаслідок війни I групи – 3 тисячі 685 гривень – 41 людина; особи з інвалідністю внаслідок війни II групи – 3 тисячі 265 гривень – 21-а; та особи з інвалідністю внаслідок війни III групи – отримали 2 тисячі 845 гривень – 38 осіб. Окрім того, учасники бойових дій  по 1 тисячі 265 гривень – 925 осіб; члени сімей загиблих чи померлих ветеранів війни по 630 гривень виплати отримали – 192 особи; учасники війни – 525 гривень – 2 тисячі 328 осіб. У Сокальському районі загальна кількість ветеранів війни становить 3 тисячі 545 осіб, в тому числі 734, які мають статус, осіб з інвалідністю внаслідок війни 1,2,3 груп в зоні АТО,  учасників бойових дій в зоні АТО та членів сімей загиблих в зоні АТО. Як наголосили в управлінні соціального захисту населення Сокальської РДА виплата грошової допомоги була проведена кожному ветерану війни відділеннями поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів та через установи уповноважених банків. Що стосується щорічної виплати, то вона триватиме до 30 вересня 2018 року.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

~1~

День пам`яті та примирення

У День пам’яті та примирення, 8 травня, Cокальщина вшанувала жертв фашизму та полеглих у боях з нацистами під час Другої світової війни. Подія відбулася біля пам’ятника Невідомому солдату, що на старому цвинтарі.  Там зібрались представники духовенства, влади міста і району та громада Сокаля.

Настоятелі храмів Сокаля отці Василь Партика, Ярослав Кащук  і Володимир Жарський  відслужили поминальну панахиду за загиблими у роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції у східних областях України.

Далі до  присутніх звернулися о.Василь Партика, голова райдержадміністрації Роман Токай, заступник голови районноїї ради Василь Бойко, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян та  військовий комісар Сокальського району Микола Лисак.

У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Утверджуючи традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі “не святкуємо, а вшановуємо”, пропонується згадувати Другу Світову з акцентом на ролі людей, які боролися проти нацизму.

На завершення заходу присутні вшанували пам’ять полеглих покладанням квітів та хвилиною мовчання.

~2~~3~~4~~5~~6~~7~~8~

^

Юлія Сорочук
_

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:06, 25 червня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464