** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.06.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 червень 2006 року

Пошук в новинах   

влада

Засідання ІІ сесії Сокальської міської ради заплановане на 13 червня. Як повідомли у секретаріаті міськради, в проекті порядку денного 11 питань. Поміж них завтердження регламенту роботи ради та положення про постійні комісії, а також доповідь про виконання місцевого бюджету міської ради за 5 місяців 2006 року.

На сесії йтиметься і про готовність комунальних служб міста до осінньо-зимового періоду, якість послуг і тарифи, про виконання плану роботи ради за 5 місяців цього року і затвердження плану на наступних півроку. Планується також розглянути питання внесення змін до складу виконкому, депутатських комісій і комісій при виконкомі міськради, про присвоєння назв новим вуляцям Сокаля, про внесення змін в планові призначення бюджету міста тощо.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

економіка

Львівська область готова прийняти понад п’ять млрд. дол. США прямих іноземних інвестицій. Однак, необхідною умовою швидкого входження в регіон реальних і перспективних інвесторів є створення відповідних інвестиційних майданчиків – промислових парків. «Саме таким чином, область буде працювати з інвесторами у найближчий період» – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Валерій П’ятак, на зустрічі з австрійською компанією (назва компанії поки не розголошується) 6 червня, що зацікавлена заснувати промисловий парк на території Львівської області.

Цей проект цікавий для регіону тим, що, крім традиційних промислових виробництв, австрійська компанія планує, в рамках промислового парку, налагодити міжнародне співробітництво у сфері науково-технічних досліджень, новітніх розробок у галузі електроніки та чистих технологій. За результатами зустрічі, австрійська компанія вже найближчим часом представить на розгляд в облдержадміністрацію пропоновану Концепцію будівництва технопарку у Львівській області.

Група фахівців облдержадміністрації, враховуючи досвід наших сусідів з Польщі та Чехії, вже працює над створенням промислового парку «Черляни» в Городоцькому районі. Цей інвестиційно-привабливий майданчик є цікавим для потенційних інвесторів з огляду зручного географічного розташування (відстань до кордону з ЄС близько 50 км.) Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

7 червня було надано лікарську допомогу 60-річному працівнику шахти «Червоноградська» ДП «Львіввугілля», що у Червонограді. Шахтарю стало погано в їдальні. Його госпіталізовано із діагнозом «раптове погіршення самопочуття, головокружіння, слабкість (судомний синдром)», – повідомив прес-центр ГУ МНС України у Львівській області.

Цього ж дня травму правої ноги отримав 26-річний гірник шахти «Червоноградська» ДП «Надія», що у Соснівці. Йому на ногу впала порода. Постраждалому надано першу медичну допомогу та транспортовано у Червоноградську центральну лікарню.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
14:39, 6 червня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464