** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:



Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.09.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 вересень 2006 року

Пошук в новинах   

анонс :: центр

8 каналізаційних люків, вартість кожного з яких становить 468 гривень, викрадено у Сокалі протягом цього року. Збитки підприємства становлять 3 тисячі 888 гривень. Про це нас повідомив головний інженер МКП «Сокальводоканал» Степан Лагода. Працівники комунального підприємства закликають крадіїв та безвідповідальних збирачів металобрухту схаменутися, адже подальше розкрадання каналізаційних люків завдасть не лише матеріальної шкоди підприємствам, а насамперед загрожує зручності та безпеці жителів міста.

Крадіжка люків призводить до дуже серйозних наслідків: у результаті відкритими залишаються каналізаційні колодязі, діаметр яких становить один метр, а глибина від 4 до 6 метрів. Падіння в такий колодязь може спричинити важкі травми або навіть смерть. Крім того, відкриті колодязі, розташовані просто на проїжджій частині, неодноразово ставали причиною аварії на дорогах. Коштів на закупівлю люків, що виготовлені з залізобетону та полімерних матеріалів, які не підлягають утилізації і тому не викликають у викрадачів інтересу МКП «Сокальводоканал» немає. Встановити замки, як пропонували мешканці міста теж не вихід зі становища. Для цього теж потрібні кошти і на проїзній частині встановити їх не можна –зазначив Степан Лагода.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:21, 10 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464