** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.12.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    8 грудень 2009 року

Пошук в новинах   

влада

7 грудня голова Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький провів нараду, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації С.Крут, заступники голови райдержадміністрації О.Зарічна та М.Христинич, заступник міського голови Сокаля В.Козакевич, керівники управлінь, відділів і служб райдержадміністрації, ряду підприємств та організацій району.


Учасники наради розглянули наступні питання: про підсумки роботи підрозділів райдержадміністрації, підприємств та організацій; про стан виконання районного бюджету; про стан заборгованості із виплати заробітної плати в районі; про стан розрахунків МКП "Сокальтеплокомуненерго" за спожитий газ.


За інформацією фінансового управління райдержадміністрації станом на 1 грудня до бюджету Сокальського району надійшло  53469,5 тис. грн. податків і зборів, що складає 114,5% уточнених планових призначень за 11 місяців поточного року. Виконання дохідної частини районного бюджету забезпечили 31 місцева рада з 37. Заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах району становить 6 млн. 719 тис. грн.


Найбільшим боржником є Червоноградська автобаза (3 млн. 594 тис. грн.). Ще один найбільший боржник – "Львівська вугільна компанія" - погасила цього місяця 654 тис. гривень.


^

РДА
Сокальська РДА

влада

7 грудня в Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання тимчасової

депутатської контрольної комісії по вивченню діяльності ДП “Датський

текстиль”  щодо захисту прав працівників підприємства, дотримання правил охорони праці та його впливу на навколишнього середовища.


В її роботі взяли участь депутати районної ради М.Поліщук, Р.Запісоцький, П.Климчук, М.Зінов"єв, начальник відділу архітектури та містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації М.Баралус, головний лікар райсанепідемстанції І.Мельник, начальник управління економіки райдержадміністрації Н.Лагода, начальник РВ МНСУ О.Тимчак та інші.


Учасники засідання обговорили проблемні питання на ДП "Датський текстиль": відсутність акредитаційних робочих місць; профспілкової організації; шкідливий вплив підприємства на навколишнє середовище і його працівників, особливо після пожежі, що трапилася тут 11 жовтня (загорілися хімікати в одному з цехів).


У зв"язку з тим, що представники ДП не з"явилися на засідання комісії, наступне її засідання заплановано провести 10 грудня на підприємстві.


^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:11, 28 січня 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567