** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::09.02.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    9 лютий 2008 року

Пошук в новинах   

освіта

Одне з найцікавіших дитячих свят «Веселий ярмарок» відбулося в п’ятницю, 8 лютого, в Сокальській школі-інтернат для учнів, вчителів, батьків та запрошених гостей. Учні 6 класу спеціалізованої школи приготували ярмарку на тему – українська кухня.Шестикласники пригадали історію української кухні, як наші пращури у далекому минулому готували борщ, капусняк, вареники, пампушки, а також різноманітні каші. Отож, зі всього почутого та побаченого ми дізналися, що найулюбленіша українців каша вважається гречана, а в червоний борщ наші діди-прадіди клали аж 20 інгрідієнтів, у капусняк, аби він був густим, додавали пшоно. Крім того учні підготували пісні, без яких не обходиться жодне українське святкування, веселі танці, загадки, прислів’я та багато іншого.По завершенню усім присутнім в актовому залі школи-інтернат учні роздали приготовлені вареники з вишнями, зрази з картоплею, сирники, а також солодощі та багато всього смачного. Отож, підбиваючи підсумки хочеться подякувати усім викладачам, вчителям, а також учням, які підготували чудове свято, з якого можна було почерпнути багато інформації не лише учням, але і батькам.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

Звітно-виборча конференція федерації футболу Сокальського району відбулась у п’ятницю, 8 лютого, в сесійній залі районної ради. В її роботі взяли участь голова ФФ Львівщини Ярослав Грисьо, начальник відділу молоді і спорту Сокальської РДА Ярослав Тарасюк, голова Сокальської райради Олег Солодяк, голова оргкомітету з проведення футбольних змагань Ярослав Підкіпняк, а також інші делегати - представники футбольних команд, суддівства та ЗМІ.Ярослав Тарасюк як голова ФФ Сокальщини прозвітував про роботу організації за минулий рік, розповів про досягнення та окреслив коло проблем, з які ще потрібно подолати в майбутньому. Його виступ доповнив голова оргкомітету з проведення змагань Ярослав Підкіпняк, відтак виступили інші делегати та запрошені на конференцію гості. В цілому усі виступаючі задовільно оцінили роботу голови та федерації. Відповідне рішення присутні підтримали одностайно.На продовження роботи розглядалося питання обрання голови федерації футболу Сокальського району. На цю посаду делегати висунули три кандидатури – Олега Солодяка, Віктора Середюка та Ярослава Підкіпняка. Після проведеного таємного голосування найбільше голосів одержала кандидатура Ярослава Підкіпняка, одже найбижчим часом він очолюватиме цю громадську організацію. У своєму виступі він подякував присутнім за довіру та пообіцяв надалі сприяти розвитку футболу на Сокальщині.Відтак, учасники конференції підтримали кількість та кандидатури членів виконкому, які пан Підкіпняк запропонував, а також обрали контрольно-ревізійну комісію. Після зачитання та обговорення окремих пунктів нового Статуту ГО «Федерація футболу Сокальського району», делегати прийняли його проект за основу і доручили допрацювати документ членам виконавчого комітету, що складається із 9 осіб.На завершення учасники конференції визначились із делегатами звітно-виборчої конференції обласної федерації футболу, що пройде у березні, а також висунули кандидатуру діючого голови Ярослава Грися на цю посаду на наступну каденцію.


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:21, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464