** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::09.02.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    9 лютий 2011 року

Пошук в новинах   

суспільство

9 лютого в Сокальській райдержадміністрації відбулися установчі збори для обрання членів громадської ради при Сокальській  райдержадміністрації, в яких взяли участь представники 33 інститутів громадянського суспільства Сокальщини та м. Червонограда. На збори також були запрошені заступник голови Правління Львівської обласної громадської організації "Комітет виборців України" Андрій Гнида, заступник голови райдержадміністрації Наталія Карташова, керівник апарату райдержадміністрації Марія Христинич, заступник голови районної ради Володимир Чуб.

На порядку денному стояли наступні питання: обрання робочих органів Установчих зборів (головуючий та секретар, лічильна комісія); інформація голови ініціативної групи про проведену роботу з підготовки до Установчих  зборів; представлення ІГС, зареєстрованих ініціативною групою для участі в Установчих зборах; проведення голосування для обрання складу громадської ради при Сокальській райдержадміністрації; затвердження кількісного складу громадської ради; погодження дати, часу і місця проведення першого засідання громадської ради. В ході установчих зборів було обрано громадську раду, до складу якої увійшли 24 представники ІГС району.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:42, 22 січня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464