** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::09.03.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    9 березень 2006 року

Пошук в новинах   

влада

Голови окружної виборчої комісії, міських, районних, сільських та селищної ТВК, керівництво районних РДА та ради, силовики, зв’язківці, медики та представники інших структур взяли участь в нараді, що відбулася в четвер 9 березня в Сокалі.

Проводив нараду керівник апарату Львівської ОДА Олександр Ганущин. На порядку денному два питання: Про роботу місцевих органів влади, які повинні належним чином забезпечити проведення виборів та виконання указу Президента України від 23 січня 2006 року про забезпечення проведення демократичних, чесних та прозорих виборів 2006 року.

Зокрема про це говорив голова Сокальської районної адміністрації Олег Солодяк – йшлося про роботу місцевої влади, що забезпечуватиме належні умови проведення виборів. Про стан забезпечення належних умов, для роботи виборчих комісій та проблеми підготовки до проведення виборів доповідали Тетяна Бойцун – голова окружної виборчої комісії, та Ірина Мазурик – голова районної ТВК.

По другому питанню – щодо забезпечення виборчих комісій приміщеннями, комп’ютерною та телекомунікаційною технікою, відповідним програмним забезпеченням, засобами зв’язку, а також про додаткові заходи по вирішенню проблемних питань доповідали керівник району Олег Солодяк, начальник відділу культури Лариса Фарин та заступник начальника районного цеху зв’язку “Укртелекому” Олександр Мартинюк, представники міліції, охорони здоров’я, міської ради Червонограда та РДА.

Про це радіо “Сокаль” повідомив заст. голови, керівник апарату РДА Василь Бойко. За його словами, під час наради керівник обласної групи робочої групи по підготовці проведення виборів Олександр Ганущин, відповідаючи на запитання присутніх, позитивно охарактеризував підготовку до проведення виборів в Сокальському районі.


служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

освіта

На Сокальщині розпочалися Шевченківські дні. У четвер в НД Сокаля відбувся святковий концерт “Святеє слово – святої правди голос новий”, присвячений дню народження великого Кобзаря. В ньому взяли участь професійні та аматорські творчі колективи Сокальщини, вихованці шкіл району. Були представлені літературно-музичні композиції, звучали пісні присвячені Шевченку та вірші великого українського поета.

Публіка, що наповнила зал народного дому, з вдячністю приймали виступи. На урочистостях були присутні керівництво району, громада Сокаля, представники політичних та громадських організацій Сокальщини.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

релігія

З нагоди 60-річчя сумнозвісного Львівського собору з ліквідації УГКЦ, що відбувся в березні 1946 року, в Червоноградському музеї “Палац Потоцьких” відкрилася виставка “Церква репресована і відроджена”. На ній представлені документи, спогади, фотографії часів, коли церква була репресована, а священики перебували в засланні чи в тюрмах. Експонати також розповідають про етапи відродження УГКЦ в Україні, зокрема на теренах Червонограда і Сокальщини.

В рамках відкриття виставки, в якому взяли участь представники духовенства, священики усіх конфесій, відбувся концерт духовної музики.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:52, 30 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464