** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::09.03.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    9 березень 2008 року

Пошук в новинах   

економіка

6 березня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації В.Бойко провів зустріч з комерційним директором чеського ТзОВ "Дрея-Україна" З.Пелех. Розглядалося питання про будівництво на території району заводу по виробництву фарфорових умивальників.


Підприємство планує вкласти у цей проект 2 млн.євро інвестицій  і створити 500 нових робочих місць.


Після погодження вибору земельної ділянки та всіх необхідних документів інвестори готові ввести завод в експлуатацію вже до кінця цього року.


^

РДА
Сокальська РДА

погляди

Це відбулося в четвер 6 березня 2008р. в м. Сокаль. Після робочого дня, близько 18.30 год зайшла за продуктами в "Барвінок". Звернула увагу на акційний товар: олія "Щедрий дар" 3л по ціні 30грн з копійками. Ціна приваблива, тож треба купити. Розплатившись в касі за олію та інші продукти, машинально взяла касовий чек за свої покупки. Пізно ввечері натрапила на цей чек, подивилась на ціни і жахнулась: олія в чеку по 40 грн.Тож з мене взяли на 10 грн більше. Що че означає?


Багато хто скаже: треба рахувати свої покупки до каси. І буде правий. Але після робочого дня, думаючи що приготувати на вечерю, голова вже не працює як калькулятор, додаючи 5-6 сум цифр з копійками. Та і не чекала "помилки" від комп`ютерізованого касового апарату. Наступного дня,


після роботи зайшовши з чоловіком (бо засумнівалась в своїч очах) в "Барвінок" і побачивши ціну за олію 30грн, попрохала  продавця прояснити ситуацію. Відповідь продавця: покажіть чек. Прийшовши через 20 хв з чеком (за яким зходила до дому), побачила ціну на олію: 40грн. Що вже тут доведеш?


 Акційну ціну не сфотографувала. Але звернула увагу: майже всі покупці лишають чеки за свої покупки за касою.


Розповівши цю історію знайомим, взнала: багато хто зтикався з подібною ситуацією раніше, але сума була невелика, 1-3 грн, тому ніхто не вертався в магазин за поясненням.


Висновок напрошується такий: ТК "Інтермаркет", якій належить магазин "Барвінок", користується тим, що покупці не заглядають до чеків і "кидає" населення Сокаля, при цьому не сплачуючи ні копійки в бюджет нашого міста. Є пропозиція: байкотувати цей шахрайський магазин і купувати в інших магазинах, які зареєстровані в м. Сокаль і платять податки в місцевий бюджет (де ціни не вищі, а подеколи і нижчі за "Барвінок").


Нас ніхто не захистить, тож будем самі себе захищати.п. Олена


Сокаль, Героїв Упа 47/..,


^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:45, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567