** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::09.06.2007

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    9 червень 2007 року

Пошук в новинах   

економіка

 

За ініціативи агенції регіонального розвитку в Сокальському районі почав діяти фонд підтримки підтриємництва, який буде надавати громадянам, що планують почати певну приватну діяльність поворотну фінансову допомогу. Це – певна сума коштів на визначений строк без нарахування процентів.

Метою фонду є об’єднати підприємців Сокальщини та допомогти початківцям, що призведе до покращення і можливо збільшення суб’єктів підприємницької діяльності, водночас зростуть надходження до бюджету, збільшиться кількість робочих місць.

Нещодавно Фонд підтримки підприємництва Сокальської агенції регіонального розвитку оголосив конкурс серед підприємців нашого району на отримання фінансової поворотної безвітсоткової допомоги, яка призначена на старт, підтримку та розвиток діючого бізнесу.

Перевагу надаватимуться тим підприємцям, які в своїй діяльності передбачають збільшення кількості робочих місць, кількості та якості послуг, продукції, розвитку зеленого туризму, виробництва, розвиток сільських територій інше. Допомога надається терміном до одного року.

Для її отримання необхідно заповнити анкету, та подати бізнес-план. Заявки на конкурс приймаються щоденно з 9.00 год до 18.00 год. Форму заявки, перелік інших необхідних документів та детальні умови фінансової допомоги можна отримати за адресою:

Сокальська агенція регіонального розвитку, м.Сокаль. пл.Січових стрільців, 18. Телефон 2-87-74.


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

7 червня в Сокальській райдержадміністрації відбулася інформаційна зустріч в рамках проекту “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні “Гідна Україна”, яку провели представники регіонального інформаційно-ресурсного центру цього проекту.

У зустрічі взяли участь представники влади, БФ “Карітас-Сокаль”, ГО “Перспектива”, РО ветеранів війни і праці”, БФ “Міст”, ЗМІ району. Менеджер РІРЦ О.Шинаровська розповіла про мету, завдання, виконавців та структуру проекту “Гідна Україна”, який був започаткований в грудні 2006 року за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект розрахований на два роки і має на меті підтримку незалежного громадського моніторингу та захист громадських інтересів у пріоритетних сферах боротьби з корупцією

^

РДА
Сокальська РДА

спорт

     ФК "Переспа" -  ФК "Соснівка".     Бойова нічия  

    

ФК «Переспа» -  ФК «Соснівка»
ФК «Переспа» - ФК «Соснівка»
Ще за годину до початку гри на стадіоні вже було людно, бо на розминку вийшла улюблена команда. Як завжди настрій у футболістів добрий і по бойовому налаштовані на гру, адже сьогодні не простий суперник – дуже сильна команда ФК "Соснівка". Початок матчу був за господарями, без розвідки нападники пішли вперед і на 6 хвилині Назар Шиманський виводить ФК "Переспа" вперед.   

 Гра була жорсткою, а подекуди і грубою зі сторони гостей, після пропущеного голу, одне за одним порушення фіксує головний суддя. На 20 хвилині гості штурмом беруть ворота і зрівнюють рахунок.

ФК «Переспа» -  ФК «Соснівка»
ФК «Переспа» - ФК «Соснівка»
Емоції гостей з нецензурними висловами, та надзвичайно груба гра постійно присікається суддями, і за грубу гру півзахисник ФК "Соснівка" отримує спочатку жовту, і червону карточку. Вилучення, і зразу же соснівчани забивають гол. 1-2 з таким рахунком закінчується перший тайм. Другий тайм проходив  спокійніше і в більш коректні боротьбі. Гра проходила рівно і обидві команди мали хороші шанси забити гол. Використали господарі в перші десяти хвилинці Віталій Сологуб зрівняв рахунок, забивши красивий гол.

Територіальною та ігровою перевагою володіли господарі, які показали хорошу гру. Представник та тренер комади подякували хлопцям за гру, а футболісти своїм вболівальникам за шалену підтримку. Успіхів та перемог!

 

Результати матчів ІV туру:

Переспа - Соснівка  2–2,  Глухів - Карів – неявка 3-0,

Белз - Стаївка 2-4,  Волсвин – Савчин 1-2.

 

Богдан Шклянка - представник команди ФК Переспа

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:20, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567