** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::09.06.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    9 червень 2009 року

Пошук в новинах   

економіка

 

Сокальська Агенція, зміни на краще, якщо вони в правильному напрямку..

5 червня 2009 року Ганна Костюк отримала візнаку від Фонду Open Ukraine розкажіть  про це.

5 червня 2009 р Фонд Арсенія Яценюка «Open Ukraine», організовузував  форум для  переможців програми «Простір Змін», чиї ініціативи принесли позитивні зміни у життя місцевих громад. Приємна подія сталася в житті нашої організації Сокальська Агенція  нагороджена відзнакою за значні досягнення у формуванні нової України, яку вручив Арсеній Яценюк.Під час роботи форуму із учасниками працювали, ділилися досвідом, проводили майстер-класи такі відомі в Україні особи як:  Арсеній Яценюк (засновник Фонду «Open Ukraine»), Андрій Куликов (ведучий ICTV, свобода "Слова"), Наталія ЯРЕСЬКО (керуючий Партнер “Horizon Capital”), Єгор СОБОЛЄВ (журналіст, Бюро журналістських розслідувань), Валерій БОРОВИК (Голова правління Альянсу «Нова Енергія України») та ін. Також учасники мали можливість познайомитися один із одним, отримати натхнення від лідерів, які досягли високих результатів в різних сферах роботи.

Розкажіть про програму  Open Ukraine.Основна ідея  програми– віднайти людей, які є майбутнім України, які мають ідеї і можуть їх реалізувати Програма " Open Ukraine" - це можливість для розвитку  молодих людей, що вже сьогодні змінюють країну. Це люди, які вже сьогодні самостійно придумують та реалізовують проекти, що допомагають громаді. Програма " Open Ukraine."  надає можливості для навчання а відтак - для розвитку наших проектів та організацій.
Скільки учасників  із України прийняли участь у конкурсі. У конкурсі фонду Арсенія Яценюка «OPEN UKRAINE» прийняли участь 250 громадських організацій із усіх куточків України.    Переможцями ( номінантами) стали 43 учасники.
Які можливості Ви отримали,  ставши переможцем цієї програми.Взявши участь у програмі ми маємо можливість інвестувати  у власні знання, також  отримання грантiв,3 фiнансування участi у навчальних програмах за кордоном, просування проектів, фiнансування участi в тренiнгах та навчаннях -  Фонд не пропонує переможцям готових рiшень, а готуватиме спецiальнi тренiнговi програми на основi аналiзу потреб учасникiв, у спiвпрацi з вiдомими експертами, тренерами та навчальними органiзацiями..


Проекти переможців програми " Open Ukraine." - це історії успіху молодих людей з усієї країни. База даних цих людей відкрита для усіх:

 Журналістів - які зможуть знайти історії для своїх публікацій

Донорів - які зможуть знайти нових партнерів для реалізації власної місії

 Рекламодавців - які зможуть знайти цікаві проекти, що торкаються молодіжної аудиторії

 Експертів - які зможуть обговорювати свою проблематику з незаангажованими молодими фахівцями

 Політичних партій - які зможуть побачити чим насправді живе соціально активна  молодь в Україні


 

                                                          Підготувала кореспондент ТРК "Сокаль" Наталя Новацька

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:03, 23 квітня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567