** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::09.11.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    9 листопад 2006 року

Пошук в новинах   

влада

У п’ятницю, 10 листопада відбудеться засідання колегії Сокальської райдержадміністрації. На порядку денному розглядатимуться три питання. Про підсумки роботи в галузі тваринництва за 9 місяців, з цього питання доповідатиме начальник управління агропромислового розвитку Ігор Шайнога. Про хід виконання рішення колегії Сокальської РДА від 1 серпня поточного року «Про стан та завдання по обслуговуванню та експлуатації доріг району - доповідатиме начальник філії «Сокальрайавтодор» Володимир Квартирук. І останнє питання на порядку денному - "Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 9 червня 2006 року "Про заходи щодо розвитку сімейної медицини в районі"", доповідатиме головний лікар центральної районної лікарні – Аркадій Каліщук.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

освіта

У четвер Україна День української мови і писемності. Кожного року школи Сокальського району проводять різноманітні заходи для піднесення престижу рідної мови. Відтак, на Сокальщині знагоди цього свята у школах проходить «Тиждень – української писемності» в його рамках було заплановано чимало заходів. Це різноманітні тематичні уроки: скарби рідної мови, літературні вікторини, найкращий знавець рідної мови, інтелектуальні ігри, КВК – юні філологи, у школах, також проходять інформаційні хвилинки під гаслом «Історія мови: з минулого в сучасне, конкурси читців поезії «Звучи рідна мово», літературні брейнг-ринги, години класного керівника під гаслом «Проблеми двомовності на Україні». Для старшокласників був оголошений конкурс творчих робіт «Мова та нація єдині», інтелектуальні та розважальні ігри і цікаві виховні заходи. Неоминуло це свято і дитячі дошкільні установи. Відтак з нагоди дня української мови та писемності у садочку №5 відбулося свято рідної мови, яке завітало в старшу групу “Казочка”. Малята разом з вихователем Світланою Кусевич та музичним керівником Ларисою Кобрин мандрували стежками рідного слова від колискової, що наспівувала мати до чарівної мелодійної душевної пісні. Маленькі українці жартували, танцювали, бавились в українські ігри та декламували вірші. Глядачів зачарував таночок з рушниками у виконанні дівчаток групи, а дитяче щире слово про співучу мову барвінкову - глибоко запало в душу батьків та гостей свята.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

освіта

День української писемності та мови.

Гімназисти зустрічали незвичайних гостей: кобзаря Лайоша Молнара та поетесу Тетяну Фролову. Спів кобзи та лірика української поезії принесли юним слухачам велике задоволення. Учні та вчителі гімназії по справжньому оцінили велич українського слова та пісні.

В цей день відбувся конкурс знавців рідної мови між 3-4 (7-8) класами, а також тематична лінійка, яку підготували вчителі української мови та літератури Ольга Василівна Семенюк та Соломія Олегівна Іванчина.

^

Антонюк Руслана
Заступник директора Сокальської гімназії

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:43, 10 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464