** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::10.05.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    10 травень 2011 року

Пошук в новинах   

влада

урочисті заходи з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
урочисті заходи з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

9 травня на Сокальщині відбулися урочисті заходи з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. В 19 населених пунктах району пройшли віча-реквієми за участю представників влади, ветеранів війни, політичних та громадських організацій, учнів шкіл, громади. У м.Сокалі, на міському цвинтарі, відбулося віче-реквієм, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Микола Мисак, його заступник Наталія Карташова, голова районної ради Ігор Дацюк, міський голова Богдан Зарічний, військовий комісар Микола Лисак, ветерани Другої світової війни, школярі, громадськість.

В ході урочистості відбулося покладання вінків та квітів до Вічного вогню та могил загиблих воїнів, виступ учнів Сокальської гімназії, салют. Після віча-реквієму для ветеранів війни Сокальською райдержадміністрацією був організований святковий стіл. З нагоди Дня Перемоги в загальноосвітніх навчальних закладах району пройшли тематичні уроки, лекції, бесіди з історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років за участю ветеранів.

В бібліотеках організовано виставки фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів, історичної літератури; впорядковано пам`ятники, братські могили та інші місця поховання загиблих захисників Вітчизни. В районному часописі "Голос з-над Бугу" розміщене привітання голів райдержадміністрації та районної ради з Днем Перемоги.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
05:01, 24 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464