анонс
10 червня 2007 р. в приміщенні Народного дому м.Сокаля відбудеться обласний огляд-конкурс хореографічних колективів
"Свитазівські притупи - 2007"
Урочисте відкриття о 12.30 год.
ПРОГРАМА
ВИСТУПУ ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ НА ФЕСТИВАЛІ – КОНКУРСІ
« СВИТАЗІВСЬКІ ПРИТУПИ»
м. Сокаль 10 червня 2007 року
1. Ансамбль Народного танцю « СИХІВЧАНИ» школи-ліцею «ОРІЯНА» м. Львова, ( керівник – Віктор Слобожан) « ГАЛИЦЬКА ПОЛЬКА»
2. Дитячий молодіжний театр «ОСТРІВ ДИТИНСТВА» Шевченківського Будинку школяра м.Львова, ( керівник - Сергій Котовський, балетмейстер – Євген Лаврінів) « ЗОЗУЛЕЧКА»
3. Хореографічний колектив Пустомитівської школи мистецтв ( керівник – Надія Кондратьєва) Хореографічна композиція « ВЕСЕЛИНКА»
4. Ансамбль Народного танцю « СИХІВЧАНИ » школи мистецтв «ОРІЯНА» м. Львова ( керівник – Віктор Слобожан) « ГУЦУЛОЧКА»
5. Дитячий молодіжний театр « ОСТРІВ ДИТИНСТВА» Шевченківського Будинку школяра м. Львів ( керівник - Сергій Косовський, балетмейстер – Євген Лаврінів ) , « ВІНОК»
6. Хореографічний колектив Пустомитівської школи мистецтв, ( керівник – Надія Кондратьєва) « ДІВЧИНА – ВЕСНА»
7. Ансамбль народного танцю «СИХІВЧАНИ» школи –ліцею «ОРІЯНА» м .Львова ( керівник – Віктор Слобожан), старша вікова група « ГОПАЧОК»
8. Ансамбль народного танцю «МАЛЬВИ» Лопатинської дитячої музичної школи ( художній керівник – Т. Літинська) « КАРПАТСЬКИЙ ВЕСІЛЬНИЙ»
9. Народний ансамбль танцю « СТРИЯНОЧКА» Стрийської дитячої школи мистецтв ( художній керівник – Олексій Боровницький) «КОЗАЧОК»
10. Жовківський центр дитячої та юнацької творчості , ансамбль Народного танцю «ПЕРЛИНКА», ( керівник – Антон Лозовський) « ГОПАК»
11. Народний ансамбль танцю « ПЕРВОЦВІТ» Львівського державного аграрного університету ( художній керівник – заслужений працівник культури України - Побєда Харісов) «ГАЛИЦЬКА ПОЛЬКА»
12. Народний ансамбль танцю « СТРИЯНОЧКА» Стрийської дитячої школи мистецтв ( художній керівник – Олексій Боровницький ) «ШАЛАНТУХ»
13. Жовківський центр дитячої юнацької творчості, ансамбль Народного танцю « ПЕРЛИНКА» ( керівник – Антон Лозовський) «ГУЦУЛЬСЬКИЙ»
14. Народний ансамбль танцю « ПЕРВОЦВІТ» Львівського Державного аграрного університету ( художній керівник - заслужений працівник культури України – Побєда Харісов ) «ЗАКАРПАТСЬКІ ПЕРЕСТУПИ»
15. Зразковий ансамбль танцю «ВІТЕРЕЦЬ» с. Ожидів Буського району (художній керівник – Мар’яна Зеленська) «ЧАРІВНА СКРИПКА»
16. Ансамбль танцю « БРАВО» Стрийської дитячої школи мистецтв ( керівник – Віта Гнап) «КОСА ДІВОЧА»
17. Народний ансамбль танцю « МИ З ГАЛИЧИНИ» Народного дому м. Броди ( художній керівник – Наталя Воляник) «БУКОВИНСЬКИЙ ТАНЕЦЬ « ВОДОГРАЙ»»
18. Зразковий ансамбль танцю « ВІТЕРЕЦЬ» с. Ожидів Буського району (художній керівник – Мар’яна Зеленська ) «ЧЕРВОНА КАЛИНА»
19. Ансамбль танцю « БРАВО» Стрийської дитячої школи мистецтв (керівник – Віта Гнап) « ДОЛЯ»
20. Народний ансамбль танцю « МИ З ГАЛИЧИНИ» Народного дому м. Броди ( художній керівник – Наталя Воляник) «ПОЛЬКА З ГУДЗОМ»
21. Ансамбль народного танцю « ОРХІДЕЯ» районного Народного дому м. Старий Самбір ( художній керівник –Іванна Яким) молодша група «ГУЦУЛЬСЬКИЙ»
22. Зразковий ансамбль танцю « ЮНІСТЬ» середньої школи № 2 м. Яворова ( Микола Польшин) молодша група « УКРАЇНСЬКІ КОЛОМИЙКИ»
23. Народний ансамбль танцю « МОЛОДІСТЬ» Червоноградського Народного дому (художній керівник – Людмила Прібега) «ЗАКАРПАТСЬКИЙ «ДУБО –ТАНЕЦЬ»» хореографія Воробйової
24. Ансамбль народного танцю « ОРХІДЕЯ» районного Народного дому м. Старий Самбір ( керівник – Іванна Яким ) молодша група , український танець « КАЛИНА»
25. Зразковий ансамбль танцю « ЮНІСТЬ» СШ №2 м.Яворова ( художній керівник – Микола Польшин) молодша група « ШКІЛЬНА ПОЛЬКА»
26. Народний ансамбль танцю « МОЛОДІСТЬ» Червоноградського Народного дому ( художній керівник – Людмила Прібега) середня вікова група « КОЛОМИЙКА»
27. Ансамбль народного танцю « ОРХІДЕЯ» районного Народного Дому м. Старий Самбір ( художній керівник – Іванна Яким) cтарша вікова група « ЦИГАНСЬКИЙ ТАНЕЦЬ»
28. Зразковий ансамбль танцю « ЮНІСТЬ» СШ № 2 м.Яворова ПОДІЛЬСЬКИЙ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ КАДРИЛЬ « ДЕВ’ЯТКА»
29. Народний ансамбль танцю « МОЛОДІСТЬ» Червоноградського Народного дому ( художній керівник - Людмила Прібоги) Старша вікова група «ПОЛІСЬКА КАДРІЛЬ»
30. Ансамбль народного танцю «ОРХІДЕЯ» районного Народного дому м.Старий Самбір, старша вікова група «ДИКІ ТАНЦІ»
31. Зразковий ансамбль танцю «ЮНІСТЬ» СШ № 2 м.Яворів (художній керівник – Микола Польшин) старша вікова група «ГУЦУЛКА»
32. Народний ансамбль танцю « МОЛОДІСТЬ» Червоноградського Народного дому ( художній керівник – Людмила Прібега) Жартівливий танець « ГОНЧАРІ» Хореографія К. Василенка
33. Зразковий ансамбль танцю « ВЕСЕЛКА» Палацу культури «ЮНІСТЬ» м. Новий Розділ ( художній керівник – Юрій Трегубов) ПОЛЬСЬКИЙ ТАНЕЦЬ « ВЕСЕЛЕ ВЕРЕТЕНО»
34. Дитяча школа мистецтв м.Трускавець, ансамбль танцю «ЗОЛОТІ ДІТИ» Керівники: Ніта й Олександр Мойсеєнко «КАРПАТСЬКА РАПСОДІЯ»
35. Зразковий вокально – хореографічний ансамбль танцю «ДЗВІНОЧОК» с. Звенигород Пустомитівського району , ( художній керівник – Володимир Аржанов) «ЗВЕНИГОРОДСЬКА ПОЛЬКА»
36. Зразковий ансамбль танцю «ВЕСЕЛКА» Палацу культури «ЮНІСТЬ» м.Новий Розділ , ( художній керівник – Юрій Трегубов) «СОПІЛКАРІ»
37. Дитяча школа мистецтв м.Трускавець, ансамбль танцю «ЗОЛОТІ ДІТИ» , (керівники – Ніта та Олександр Мойсеєнко) «ВІНОЧОК»
38. Зразковий вокально – хореографічний ансамбль «ДЗВІНОЧОК» с. Звенигород , ( художній керівник – Володимир Аржанов) «ГУЦУЛКА»
39. Дитячий ансамбль танцю «ДИВО» с. Оброшино Пустомитівського Району , ( художній керівник – Людмила Пернапесова) «ГУЦУЛЬСЬКІ ВІЗЕРУНКИ»
40. Ансамбль танцю « ПЕРЛИНА» загальноосвітньої школи №2 м. Львова , ( керівник – Степан Рибак), «УКРАЇНСЬКА ПОЛЬКА»
41. Народний ансамбль танцю « БУЖАНИ» с.Ільковичі ( художній керівник – Роман Батюк) «БУЖАНСЬКІ ЗАБАВИ»
42. Ансамбль сучасного танцю «ПРЕСТИЖ» Будинку творчості м. Сокаля, ( керівник – Н. Лютик) молодша група «КУЧЕРИКИ»
43. Дитячий ансамбль танцю « ДИВО» с.Оброшино Пустомитівського району, ( художній керівник – Л. Пернапесова ) «ІСПАНСЬКІ НАСТРОЇ»
44. Ансамбль танцю «ПЕРЛИНА» СШ№2 м.Львова, ( керівник – Степан Рибак) УКРАЇНСЬКИЙ ТАНЕЦЬ « КОЗАЧОК»
45. Народний ансамбль танцю «БУЖАНИ» с.Ільковичі ( художній керівник - Роман Батюк ) «БУКОВИНСЬКИЙ ВЕСІЛЬНИЙ»
46. Ансамбль танцю «ПРЕСТИЖ» Будинку творчості м. Сокаля ( керівник – Н.Лютик) «А КАЛИНА – НЕ ВЕРБА»
47. Зразковий ансамбль танцю «БАРВІНОК» с.Скоморохи ( художній керівник - Марія Кащук) « ГОПАК»
48. Стрийська школа мистецтв, ансамбль танцю «БАРВІНОК» ( керівник – Любов Романчук) МОЛОДША ГРУПА « ВІТЕРЕЦЬ»
49. Дитяча школа мистецтв, ( керівник – Оксана Марущак) « ЗАКАРПАТСЬКІ ВІЗЕРУНКИ»
50. Ансамбль сучасного танцю «Експресія драйву» м.Львів (кер.Ксенія Рихальська) Композиція «У ритмі Молдавії»
51. Ансамбль танцю «ДИВОЦВІТ» середньої школи №2 м.Сокаля ( керівник – Оксана Бубела) «СОКАЛЬСЬКІ ЗАБАВИ»
52. Зразковий ансамбль танцю «БАРВІНОК» с. Скоморохи ( художній керівник – Марія Кащук) « ВЕСЕЛА ПОЛЬКА»
53. Стрийська школа мистецтв , ансамбль танцю «БАРВІНОК» ( керівник – Л. Романчук) «ВІНОЧОК»
54. Ансамбль сучасного танцю «Експреся драйву» м.Львів (кер.Ксенія Рихальська) «Тіні з гаю»
55. Дитяча школа мистецтв, ( керівник – Оксана Марущак) «ВІНОЧОК»
56. Ансамбль танцю «ДИВОЦВІТ» СШ №2 м. Сокаля ( керівник – О. Бубела ) « ЧАРДАШ»
^
-
Відділ культури Сокальської РДА
суспільство
За інформацією начальника відділу реєстрації актів цивільного стану Сокальського районного управління юстиції Віри Шавалюк впродовж травня у Сокальському районі 51 пара офіційно оформила свої стосунки, з них 16 – у Сокалі. А розірвали шлюб 20 пар.
Протягом аналогічного періоду померло – 138 громадян. Зокрема у нашому місті –25, а серед сільських рад, найбільше смертей зареєстровано в Сільці – 9.
Водночас народилося 102 немовляти. З них найбільше у Сокалі – 20 дітей, на другому місці Великі Мости – 16.
^
служба інформації
ТРК "Сокаль"