** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::10.11.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    10 листопад 2006 року

Пошук в новинах   

анонс

10.11.2006 о 11.00 в Сокальському районному центрі зайнятості відбудеться семінар для жінок "Жінка і праця". Де буде висвітлюватися питання працевлаштування, перенавчання, підвищення кваліфікації жінок.

Запрошуємо всіх бажаючих.

^

Лащук В.Й.
Директор Сокальського районного центру зайнятості

влада

10 листопада в Сокалі відбулося засідання колегії РДА. На порядку денному розглядалися три питання. Про підсумки роботи в галузі тваринництва за 9 місяців, з цього питання доповідав начальник управління агропромислового розвитку Ігор Шайнога. Про хід виконання рішення колегії Сокальської РДА від 1 серпня поточного року "Про стан та завдання по обслуговуванню та експлуатації доріг району" - доповідав начальник філії «Сокальрайавтодор» Володимир Квартирук. І останнє питання - "Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 9 червня 2006 року "Про заходи щодо розвитку сімейної медицини в районі"".

Головний лікар району Аркадій Каліщук доповів, що у Сокальському районі до кінця 2006 року планується відкрити ще два заклади сімейної медицини в місті белз та селі Хлівчани. Тому наразі в цих приміщеннях проводяться ремонтні роботи, готують відповідних спеціалістів. Водночас на 2006 рік були заплановані відкрити ще в смт Жвірка та селі Волиця такі амбулаторії, але через відсутність належного приміщення це не було виконано. Співдоповідала по питанню медицини заступник голови сокальської РДА Марія Христинич. Вона висловила певні зауваження щодо розвитку сімейної медицини в нашому районі.

На нараду запросили голову смт. Жвирка Надію Іванойко та сільського голову Волиці Михайла Нечая. Вони розповіли, в якому стані знаходяться приміщення для лікарні і чи можливо ще в цьому році відкрити амбулаторії сімейної медицини.

Заслухавши цю інформацію колегія райдержадміністрації вирішила: визнати незадовільною роботу щодо розвитку сімейної медицини в районі, адже до нас не надійде медобладнання, закуплене за кошти державної субвенції; відкрити дільницю сімейної медицини в Белзі та Хлівчанах до кінця року; звільнити і передати на баланс цетральної районної лікарні приміщення під амбулаторію в смт. Жвирка і до кінця грудня провести ремонтні роботи будівлі.

Про стан галузі тваринництва за 9 місяців 2006 року доповідав Ігор Шайнога. Він зауважив, що у 2006 році намітилась чітка тенденція росту поголів’я сільскогосподарських тварин у господарствах суспільного сектору. Це пов’язано з запровдженням новітніх технологій, покращення кормової бази, вклад інвестиційних коштів, підтримка бюджетними коштами всіх рівнів. Водночас в зв’язку з виїздом працездатного населення на заробітки просліджується різке підняття цін на енергоносії, мінеральні добрива, зниження закупівельних цін на продукцію тваринництва. Це призводить до спаду поголів’я сільськогосподарських тварин у приватному секторі. Обговоривши цю доповідь колегія вирішила: інформацію взяти до відома, також зобов’язати управління агропромислового розвитку проаналізувати по кожному господарству та сільській раді ситуації в галузі тваринництва і вжити конкретних заходів нарощування поголів’я та виробництва продукції.

І вже вкотре питаню обслуговування доріг Сокальського району приділили багато уваги. Присутній на засіданні Володимир Квартирук начальник філії Сокальський райавтодор доповідав, які дороги частково або повністю відремонтовані, як готова організація до роботи в зимовий період. Присутні члени колегії наголошували на незадовільній роботі підприємства, неякісному виконанню ремонту доріг.

Співдоповідачем виступав Володимир Безпалов, заступник директора ДП “Львівоблавтодор” з економічних питань. Він наголосив, що основною проблемою їх підприємства є недостатнє фінансування.

Отже заслухавши доповідь члени колегії вирішили: інформацію взяти до відома, розглянути і підготувати проектні завдання на 2007 рік для організації «Сокальський райавтодор», домогтися від ДП “Львівоблавтодор” покращення матеріально-технічної бази для виконання якісних дорожніх робіт та придбання техніки.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

9 листопада відбулась робоча нарада з питань будівництва об’єктів житлово-комунального призначення та газифікації населених пунктів району. Її проводив голова РДА Олексій Кінах, за участю першого заступника Василя Бойка, заступника міського голови Володимира Козакевича, замовників та виконавців робіт, представників відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, райфінуправління, охорони здоров’я, начальників управлінь та відділів РДА. Обговорювали питання проведення робіт по будівництву газопроводів населених пунктів Великомостівської зони: сіл - Волсвин, Сілець, Борове, Двірці, Ванів, Куличків. Вирішили провести виїзні засідання в селах Сілець та Межиріччя де проблемою газопроводів стає підтоплення територій. Активно проводиться робота по будівництву школи в селі Пристань та каналізаційного колектора в місті Великі Мости. До кінця року буде введено в експлуатацію газопровід в селах Бурятин, Лешків; водопровід в селі Сілець; самоплинну каналізацію по вулиці Львівський та котельню по вулиці Шептицького в місті Сокаль.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

Єдиний представник Львівщини Василь Тетерко з Хлівчан став переможцем з півмарафонської дистанції. Наш земляк першим подолав відстань у 22 кілометра 400 метрів з результатом 1 година 19 хвилин 39 секунд. Забіг проводився в місті Бровари (Київська область) і був присвячений закриттю легкоатлетичного сезону. Участь в змаганнях брали представники усіх куточків України. За перемогу Василь Тетерко був нагороджений медаллю, дипломом та цінним подарунком. Друге місце на дистанції у киянина, третє посів представник Чернігівщини.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:44, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464