** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.01.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    11 січень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

 

Сокальська районна організація Громадянської партії “Пора”

м.Сокаль, вул.Героїв УПА, 58, ІІ поверх. А/с 93


ШАНОВНИЙ ПІДПРИЄМЦЮ!

На Сокальщині діє нова політична сила – Громадянська партія “Пора”! Ми працюємо на засадах розвитку нової політичної сили, здатної створити сприятливі умови для життя громадянського суспільства, його розвитку на ґрунті ДЕМОКРАТІЇ, СВОБОДИ СЛОВА І ВИБОРУ, РІВНОСТІ ПЕРЕД ЗАКОНОМ, МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЮВАТИ В РАМКАХ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА І РОЗВИТКУ МАЛОГО БІЗНЕСУ.

Ми пропонуємо ВАМ діалог! І готові вислухати усі ВАШІ проблеми, зауваження, а, можливо, і пропозиції виходу з конкретних ситуацій, з якими стикаєтесь під час своєї діяльності.

Не для кого не секрет, що існує чимало проблем і перешкод на шляху започаткування і розвитку підприємницької діяльності. Ставки єдиного податку, ціна ліцензій на підакцизні товари однакові для усіх підприємців як у Києві, так і в Сокалі, Белзі, Угнові, в інших малих містах України. Робота єдиного вікна не досконала, а в окремих випадках і незадовільна. Надалі процвітають бюрократія, хабарництво, відстоювання клєрками своїх меркантильних інтересів, що не дає малому бізнесу розвиватися, позбавляє наш край інвестиційної привабливості, а відтак – створювати нові робочі місця.

НАША ДУМКА: ПОРА ВСЕ ЗМІНИТИ!

Ми готові стати проміжною ланкою поміж ВАМИ і владними структурами. В майбутньому через органи місцевого самоврядування та законодавчі органи вищого рівня відстоювати інтереси підприємців малого і середнього рівнів. Адже вбачаємо у розвитку підприємництва шлях до покращення економічного та соціального блага кожного села, міста, району та області України – їх громад, що є невід’ємною складовою ідеалів Помаранчевої революції – її цінностей.

Контроль за дотриманням цінностей Майдану бере на себе нове покоління українців, світогляд яких формувався в добу Незалежності. Покоління, яке пов’язує свої надії на самореалізацію з незворотністю демократичних змін в Україні.

Цінності Майдану можуть реально утвердитись лише через активне залучення громадян до політичного і громадського життя. Залучення підприємців до розв’язання власних проблем сприятиме розвитку не лише бізнесу, але й громадянського суспільства вцілому.

ПОРА ЖИТИ ТА ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ СПІЛЬНОЇ МЕТИ!

 

НАША ЗБРОЯ - ЦЕ ПРАВДА!

НАШ ПРИНЦИП - ЦЕ РІВНІСТЬ МОЖЛИВОСТЕЙ!

НАША ВІРА - ЦЕ СВОБОДА!

НАШ ІДЕАЛ - ЦЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ!

 

контактні телефони: 8(066) 255-19-00


8(066) 578-62-79


8(066) 578-62-38

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:10, 28 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464