** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.07.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    11 липень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

Депутати Соснівської міської ради подали колективне звернення до Львівської обласної прокуратури з приводу незаконності рішення депутатів облради щодо створення Лікарні відновного лікування. Про це „Львівському порталу” повідомила депутат Соснівської міськради Віра Савіцька. Вона також повідомила, що у середу мешканці та депутати Соснівки приїжджали на прийом до голови облради Мирослава Сеника із проханням накласти вето на рішення про відкриття лікарні відновного лікування у Соснівці, однак він відмовив. „Ми зрозуміли, що обласна рада нам не допоможе”, - зазначила вона. Так вже у четвер, минулого тижня депутати Соснівської міськради подали колективне звернення до обласної прокуратури Львівської області щодо незаконності рішення депутатів облради. „Ми звертатимемось у генеральну прокуратуру України, однак, витримавши певну процедуру, яка зобов’язує спершу звернутись до обласної», - сказала Віра Савіцька.

 

 

 

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Питання оздоровлення дітей, що постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС, на Сокальщині та у сусідньому Червонограді стоїть по різному.

Згідно із затвердженим розподілом путівок для дітей постраждалих в наслідок аварії на Чорнобильської АЕС, в управлінні праці та соціального захисту населення було виділено з державного бюджету на 2006 рік для Сокальського району - 9 путівок. У Сокальському районі налічується 306 осіб, що постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС, з них 102 дитини. На літо 2006 року заплановано поїздки для 8 дітей та 1-го дорослого. 5-ро дітей вже поїхали відпочивати - одна в Брюховичі, 4-ро в санаторій “Очаків” у Миколаївській області. Наступний заїзд запланований на серпень, туди відправляться 3-є осіб. Путівки також виділені на одну дорослу людину, одну дитину в супроводі з матір`ю та на дитину-інваліда. Вони поїдуть в санаторій у Трускавець. Тривалість відпочинку 18 днів.

Дещо інша ситуація складається у Червонограді, якщо у Сокальському районі не вистачає путівок для відпочинку, то у Червонограді наголошують на тому, аби батьки зверталися до управління праці та соціального захисту населення для вирішення питання з оздоровлення дітей.

Наразі у Червоноградському управлінні праці та соціального захисту населення є 2 путівки у санаторій “Львів” в селищі Брюховичі, заїзд триватиме до 15 липня. На заїзди з 29 липня та з 18 серпня по 5 путівок. Термін оздоровлення дітей Червонограда 2 з половиною тижні. В санаторій “Очакова” Миколаївської області виділено 3 путівки, заїзд триватиме також з 18 і по 28 вересня поточного року.

Про це радіо „Сокаль” повідомили спеціаліст першої категорії відділу постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС Сокальського управління соцзахисту Наталія Кійко, а також заступник начальника Червоноградського управління Марія Михалюк, яка наполегливо просить батьків дітей чорнобильців зголошувались, щоб оздоровити своїх дітей у санаторіях Львівської та Миколаївської областей. Контактний телефон 2-21-13 код Червонограда (249)

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

За інформацією начальника районного відділу реєстрації актів громадянського стану Мар`яни Гресюк у Сокалі за 6 місяців 2006 року народилося 133 дитинки, померло 145 осіб, одружилося 124 пари, а розірвали шлюбні вузи 147 пар. І щодо показників у Сокальському районі – за перше півріччя поточного року одружилося 279 пар, розлучилось – 147.

За інформацією відділу РАГС, для мешканців району надається ще і послуга по зміні прізвищ, лише за термін від початку року її надано 51 особі. За цей період було зареєстровано 499 народжень немовляти, а що стосується смертей, то їх показник зашкалює аж до 805 осіб. За підсумками півріччя в Сокальському районі спостерігається негативна тенденція – по відношенню до одружених, розлучається майже кожна друга пара, а смертність в районі майже в двічі більша від народжуваності.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

12 липня у середу на Сокальщині відбудеться 1/8 кубка „Незалежність”.

Зустрічатимуться команди: Гірник на власному полі гратиме з командою з Угнова, зустріч розпочнеться о 13 годині. Жвирка гратиме з Тартаковом; Горбків з Сільцем; Діброва з Островом, а Соснівка прийматиме Волицю. Ігри цих команд розпочнуться о 15:00 годині. Великі Мости - Хоробрів о 16:00. Забужжя прийматиме команду з Перв`ятич, Домашів з Глухова, які гратимуть о 18 годині.

Про це радіо “Сокаль” повідомив начальник відділу у справах молоді та спорту Сокальської РДА Ярослав Тарасюк.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
14:40, 6 червня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464