** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.10.2019

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    11 жовтень 2019 року

Пошук в новинах   

суспільство

Урок мужності
Урок мужності

Урок мужності

З метою підвищення рівня національної та патріотичної свідомості серед учнівської молоді, святкування Дня Захисника України, на підставі Указу Президента України № 286/2019 від 18.05.2019 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки» 07.10.2019р. в Сокальському ліцеї №1 імені Олега Романіва відбувся патріотичний захід «Урок мужності». У заході взяли участь учні старших класів десяти ЗЗСО І-ІІІст. Сокальського району , вони провели зустріч з учасниками бойових дій на сході України, ознайомилися зі спорядженням та зразками озброєння ЗСУ, набули навичок користування ними. Також передали малюнки та солодощі для наших захисників на Сході України.

Захід провели представники ГО «Правий сектор» за фінансової підтримки департаменту внутрішньої політики ЛОДА за сприяння методичного кабінету Сокальського району та дирекції Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва.

^

ФСК "Сокаль"

здоров'я

Наркологічне відділення в Сокальській центральній районній лікарні капітально відремонтували
Наркологічне відділення в Сокальській центральній районній лікарні капітально відремонтували

Наркологічне відділення в Сокальській центральній районній лікарні капітально відремонтували

Розбудова медичної галузі Сокальщини постійно перебуває в центрі уваги районної влади. За останні роки в Сокальській центральній районній лікарні, за кошти районного бюджету,  капітально відремонтовано та введено в дію низку сучасних кабінетів охорони здоров’я: ендоскопічний та водолікувальний,  новий реабілітаційний кабінет зі сучасними тренажерами для пацієнтів неврологічного відділення.

Окрім того, проводяться капітальні ремонти відділень Сокальської центральної районної лікарні, в межах конкурсу проектів місцевого розвитку. У 2019 році 8 мікропроектів Сокальського району отримали перемогу у цьому конкурсі, в категорії “Медицина”.

На сьогодні повністю завершено капітальний ремонт наркологічного відділення СЦРЛ.  Завдяки фінансуванню з районного та обласного бюджетів, а також  внескам громади, було облаштовано 2 санвузли, палату та замінено 2 дверей.

Загальна вартість проекту -182 тис.969 грн. Обласний бюджет – 91 тис. 484 грн., районний бюджет – 54 тис. 892 грн., фінансовий внесок громади – 33 тис.405 грн., нефінансовий внесок громади – 3 тис. 188 грн.

Наркологічне відділення розраховане на 20 пацієнтів.

^

Сокальський районний суд
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
05:37, 11 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464