** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.11.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    11 листопад 2009 року

Пошук в новинах   

влада

10 листопада голова Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький провів нараду по питанню будівництва заводу з виробництва абразивних матеріалів у м.Великі Мости. У ній взяли участь заступники голови райдержадміністрації С.Крут та О.Зарічна, начальник управління економіки райдержадміністрації Н.Лагода, генеральний директор ТОВ "Клінгспор" Р.Кашни, керівник виробництва В.Олексій та керівник юридичного відділу Л.Кобрин.


16 червня цього року відбулося символічне закладання першого каменя у фундамент нового заводу. Площа виробничих потужностей складе 12 тис. кв. м. Будівництво захопить два етапи. Потягом першого німці інвестують у будівництво 3,5 млн. євро, на заводі працюватиме 100 осіб.


До кінця 2010 року кількість працівників складе 500 осіб. Абразивні матеріали, шліфувальні круги, які виготовлятимуть у Великих Мостах компанія планує продавати на внутрішньому ринку України, а також налагодити їх збут у Білорусію, Росію та країни Середньої Азії. На даний час німецька компанія вже виділила 500 тис. євро на придбання металопластикових конструкцій для будівництва заводу.


^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:52, 22 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567