** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.01.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    12 січень 2011 року

Пошук в новинах   

влада

11 січня відбулася чергова сесія Сокальської районної ради, в ході якої депутати розглянули 17 питань з різним. Основні з них: про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2011 рік; про районний бюджет Сокальського району на 2011 рік; про затвердження загальнорайонних програм, які в 2011 році фінансуватимуться за рахунок коштів районного бюджету; про затвердження розпоряджень голови Сокальської РДА; про затвердження складу комісій районної ради; про прийняття в спільну комунальну власність територіальних громад району в особі Сокальської районної ради та передачу на праві оперативного управління Сокальській ЦРЛ ФАПів з їх фінансування з 1 січня 2011 року за рахунок коштів районного бюджету.

Депутати затвердили  Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2011 рік, згідно з якою вгалузі промислового виробництва району у 2011 році очікується зростання обсягів реалізованої промислової продукції   на 4,9%  і складе  361,6 млн. грн. В травні 2011 році планується розпочати виробництво абразивних матеріалів на базі ТзОВ «КЛІНГСПОР» в м. Великі Мости, куди передбачається залучити кошти в сумі 16,2 млн. грн., зокрема на завершення будівництва 4,4 млн. грн. і безпосередньо на виробництво - 11,8 млн. грн. В 2011 році очікуємо збільшення зовнішньоторговельного обороту району товарами на 48,5% проти 2010 року, а саме до 39,3 млн. дол. США, в тому числі експорту до 16,6 млн. дол. США. У 2011 році  в галузі АПР планується виробити  96.0 тис. тонн  зерна, що до рівня минулого року збільшено на 22.0 %, за рахунок збільшення урожайності.

В Сокальському районі спостерігається позитивний розвиток споживчого ринку. На 2011 рік заплановано: відкриття  нових  підприємств роздрібної торгівлі  в сільській місцевості; створення  відділу для обслуговування соціально-незахищених верств населення  на базі магазину продтоварів П/П Драганчука І.І. 

Для формування Програми  капбудівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального господарства Львівської області   Сокальською райдержадміністрацією на 2011 рік подано наступний перелік  об’єктів: завершення будівництва СЗШ І-ІІ ступенів з двома  дошкільними групами і фельдшерським пунктом в с.Пристань; Народний дім в с. Волиця; реконструкція незавершеного будівництвом медпункту, бібліотеки, народного дому під навчально-виховний комплекс школу-сад в с. Глухів; дитячий садок-ясла на 90 місць  в с. Сілець; будівництво господарсько-протипожежного водопроводу в м. Белз; станція знезалізнення води для м. Великі Мости; реконструкція  господарсько-протипожежного водопроводу в м. Угнів; реконструкція каналізаційних очисних споруд м. Сокаль; будівництво каналізаційних мереж та очисних споруд каналізації м. Белз; каналізаційний колектор від житлових будинків по вул. Шевченка м. Сокаль, будівництво; реконструкція каналізаційних очисних споруд продуктивністю 270м.куб./добу в м. В. Мости.

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Микола Мисак, його заступники Володимир Катерина, Наталія Карташова, Ігор Махашілов, керівник апарату Марія Христинич, начальники управлінь та відділів РДА.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:00, 17 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464