** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.03.2007

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    12 березень 2007 року

Пошук в новинах   

економіка

12 березня в Сокалі пройшла нарада щодо підготовки господарств району до весняно-польових робіт. На засіданні були присутні голова Сокальської РДА Олексій Кінах, його заступник Оксана Зарічна, голова РР Олег Солодяк, керівник управління агропромислового розвитку Ігор Шайнога та представники сільських господарств Сокальщини. Розпочав нараду Олексій Кінах, якій висловив певні сумніви щодо готовності господарств до весняно-польових робіт, наголосив на основних проблемах в галузі с/г та шляхи їх вирішення. Керівник управління агропромислового розвитку Ігор Шайнога прозвітував про роботу сільського господарства нашого району, зробив детальний аналіз діяльності кожного підприємства Сокальщини щодо його прибутковості чи навпаки – збитковості. Загалом він наголосив, що завдяки сприятливим умовам ринку, погоднім умовам, впровадженню новітніх технологій результати 2006 року в більшості галузях с-г покращились у порівнянні з позаминулим роком. Найбільш ефективно спрацювали господарства "Галичхутро”, “Білий стік”, “Козацький курінь”, “Войславичі”, “Богдана Хмельницького”, Селекціонер”, “Опілля” та “Угринів”. Зросли прибутки в таких галузях як рослинництво, виробництво цукрового буряка, показники тваринництва залишились на рівні 2005 року. Минулий рік був несприятливий для вирощування зерна та виробництва м’яса, адже ціни на цю продукцію є доволі низькими. Отже, як зазначив Ігор Шайнога сьогодні, для покращення результатів, господарствам необхідно впроваджувати нові технологій для здешевлення затрат на виробництво різної продукції.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

По шляхах Кобзаря.

ансамбль бандуристів
ансамбль бандуристів
12 березня в Сокальській дитячій школі мистецтв ім.Віктора Матюка відбулося свято «По шляхах Кобзаря» до 193 річниці від дня народження Тараса Шевченка.

ансамбль скрипалів
ансамбль скрипалів
В ньому брали участь учні школи, викладачі та дитячі колективи: хор учнів старших класів, керівник Марія Дубик, ансамбль скрипалів, керівник Ольга Крикавська, ансамбль бандуристів, керівник Надія Кузій .

тріо бандуристів, М.Іваніць, Л.Кузій, Г.Шеремета
тріо бандуристів, М.Іваніць, Л.Кузій, Г.Шеремета
З сольними номерами виступили молоді викладачі Любов Кузій (бандура) та Наталя Кіндратюк (вокал), які виконали ряд творів українських композиторів на слова Т. Шевченка та українські народні пісні. Цікавими були дитячі виступи дуету баяністів та тріо бандуристів.

дует баяністів, Б.Андрійчук і Ю.Круглій
дует баяністів, Б.Андрійчук і Ю.Круглій
Учні художнього відділення теж підготували виставку своїх робіт до цього свята серед яких були портрети, мальовничі пейзажі і краєвиди, керівники Ярослав Футиш, Ольга Галишин.

хор
хор
Гарно сприймала виступи виконавців публіка .

Майстерно і професійно провели і підготували це свято Марія Дубик, Оленка Покотюк, та ведучі Богдан Андрійчук і Христина Дубик.

^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

здоров'я

Ще двоє учнів Сокальського професійного ліцею захворіли на гепатит А. Про це радіо “ Сокаль” повідомила районна санепідемстанція. Два випадки були зафіксовані 7 березня, з них один стосується мешканця Сокаля, інший – Волинської області. На данний час учні знаходяться в інфекційних лікарнях за місцем проживання. Таким чином, на даний час зареєстровано вже 10 випадків захворювання на гепатит А. Всі хворі госпіталізовані, серед них 5 з легкою, 5 з середньою формою захворювання. З 12 березня в професійному ліцею відновлено навчання, але різні протиепідемічні заходи будуть проводитись і надалі.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

10 березня, в суботу на стадіоні “Сокіл” відбулась нарада з питань проведення на Сокальщині Чемпіонату району з футболу. Участь в нараді взяли голова федерації футболу Сокальщини Ярослав Тарасюк, усі члени федерації та представники команд району, що виявили бажання брати участь в чемпіонаті. Загалом зголосилась 21 команда, але до проведення змагань ця цифра може змінитися. Присутні обговорили регламент проведення чемпіонату, який проходитиме в двох лігах: першій та другій, а також де саме відбуватимуться змагання. Була також визначена дата, коли розпочнеться чемпіонат, це – 22 квітня, триватиме він до кінця жовтня. Окрім цього обговорили час проведення кубка Сокальщини з футболу, який проходитиме з 20 травня по 24 серпня. Наступна нарада, в ході якої планується остаточно вирішити усі питання проведення чемпіонату району проходитиме 24 березня.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
20:51, 21 травня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567