** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.03.2021

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    12 березень 2021 року

Пошук в новинах   

влада

Савка Ольга Миколаївна
Савка Ольга Миколаївна

Обрано старосту с.Волиця та Комарів

 На ІІ пленарному засіданні ІI сесії  Сокальської  міської  ради VІІІ скликання від 21 грудня 2020 р. депутатам міськради вдалося затвердити 17 із 19 старост старостинських округів. Суперечливі думки щодо гідної кандидатури на очільника старостинського округу с.Хоробрів, Нісмичі, Ніновичі, Угринів та с.Волиця, Комарів залишили ці території без представника у виконавчому комітеті Сокальської міської ради. Якщо кандидатуру першого старости, після чергових розмов з громадою, вдалось затвердити вже на ІІ пленарному засіданні V сесії Сокальської міської ради від  9.02.21, то мешканці сіл Волиця і Комарів відстоювали свою позицію блокуванням трибуни і зривом сесійного засідання.

Після численних перемовин сторонами було погоджено нову кандидатуру. Міський голова Сергій Касян на ІІ пленарному засіданні VІ сесії Сокальської міської ради від 12.03.21р.  подав на затвердження кандидатуру Савки Ольги Миколаївни на посаду старости сіл Волиці та Комарева.

Тож, вітаємо Ольгу Миколаївну з призначенням. Переконані, що ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів жителів старостинського округу і нашої громади загалом.

^

Юлія Сорочук
_

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:32, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567