** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.05.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    12 травень 2009 року

Пошук в новинах   

культура

 

Нещодавно в місті Радехові пройшов перший тур обласного фестивалю - конкурсу   хореографічного мистецтва серед учнів мистецьких шкіл області. Такий фестиваль  на Львівщині проводиться вперше. Юні танцюристи з різних куточків області  виступали  у  3 вікових категоріях і   троьх номінаціях. Хореографічне  відділення Сокальської  школи мистецтв  ім. В. Матюка  представило на конкурс  велику , змістовну і цікаву  програму. Молодша група  група представила на конкурс  2 танці: "Ранок у Карпатах", хореографія і постановка  Оксани Шаліги , " Гопачок ", хореографія і постановка  Наталії Зятик. Середня група  представила на конкурс танці : "Весела полька" і "Козачок" хореографія і постановка  Марії Кащук. Старша група представила на конкурс танці: "Весняна  феєрія", хореографія і постановка  Оксани Шаліги і "Гидке каченя" хореографія  і постановка Наталії Зятик, концертмейстер  Олена Знак.  Серед  17 танцювальних номерів   на 2 тур до м. Львова було обрано  5  найркащих номерів, серед яких  було два танці "Ранок у Карпатах" і "Весела полька " у виконанні  юних  танцюристів  хореографічного відділення Сокальської школи мистецтв, що будуть представляти честь школи  на заключному турі у місті  Львові.

^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

культура

 

Нещодавно в м.Львові відбувся обласний конкурс  серед  учнів- піаністів  старших класів   мистецьких шкіл області. Сокальську дитячу школу мистецтв ім.В.Матюка  на ньому представляла  учениця  5 класу Ганна Михайлюк, клас викладача Люби Павлівни Базилевич. Талановита юна  піаністка блискуче  виконала складну   програму  і здобула диплом 2 ступеня.   Конкурсна програма складалась з  4 творів. У  її виконанні прозвучали слідуючі твори: Й.С.Бах - Прелюдія і фуга №21 з  "Добре темперованого клавіру", 1 том, Л.Бетховен  - соната № 1, 1 частина, Ф. Мендельсон  -"Пісня без слів"  №2, К.Зірінг "Концертний етюд". Це вже не перша перемога юної піаністки  на обласних конкурсах.

^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

культура

Нещодавно в місті Львові відбувся обласний  літературно- мистецький поетичний конкурс. Він проходив з нагоди 195 річніці  від дня народження Тараса Шевченка. Юні читці  вокально - театральне відділення Сокальської школи мистецтв ім.В.Матюка на ньому   представили    літературно- музичну композицію.  Ії  виконали  учениці  3 класу  Коробко Катерина і Пукас Олена. Постановка викладача Оксани Яник , музичне оформлення викладачів  Ольги Крикавської   і Оксани Головчук.
Цікаве виконання, артистизм юних акторів   і оригінальна композиція  з  творів Т.Шевченка   була відзначена  дипломом  2 ступеня.

^

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:42, 29 травня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567