** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.06.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    12 червень 2011 року

Пошук в новинах   

суспільство

11 червня у м.Угнові Сокальського району відбулися урочисті заходи в рамках Угоди про співпрацю між м.Угновом та гміною Ульгівок (Томашівського повіту, РП). У 1947 році багато угнівців були виселені, більшість опинилася на території Польщі. Проте вони та їх нащадки завжди відвідують рідне місто на День святого Антонія. Цього року гості з Польщі пройшли через спеціально влаштований піший перехід на правому березі р.Солокія, там де колись починалося місто, біля вікового млина, будівля якого і досі привертає увагу гостей Сокальщини. Польську делегацію очолював війт гміни Ульгівок Лукаш Клембек. До її складу увійшли священослужителі, громада гміни Ульгівок.

Свято розпочалося урочистим Богослужінням в місцевому костелі. Далі відбулася святкова програма, організована працівниками Народного дому та викладачами й вихованцями місцевого професійного училища №77. Від імені влади учасників заходу привітали голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак, голова районної ради Ігор Дацюк, Угніський міський голова М.Осміловський.

Гості відвідали краєзнавчий музей, де оглянули старовинні експонати. Зокрема, угнівське взуття, яке вважалося найкращим в Галичині. Сам Іван Франко бував в Угнові і називав місто Назаретом галицької інтелігенції. Міщани від покоління до покоління передають газету "Свобода" за 1900 рік, де опублікована стаття І.Франка "Домашній промисел в Угнові".

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:00, 17 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464