** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.07.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    12 липень 2005 року

Пошук в новинах   

економіка

Слухання з питань заборгованості по заробітній платі та сплаті податків відбулись у вівторок в Сокалі. Вже традиційно на слухання запрошено підприємства і керівників місцевого самоврядування громад, де допущено заборгованості.

Цього разу у зустріч взяли участь представники приватного підприємства “Сатурн”, ВАТ “Сокальский райагроінвест”, Заводу управління будівельних матеріалів, приватні підприємці та голови Княженської та Стинятинської селищних рад. В ході слухань розглядалися ситуація і можливі варіанти виходу з кризи, внаслідок якої з’явилися борги по заробітній платі, сплаті податків до бюджетів, зокрема податку за землю та платежу в пенсійний фонд.

^

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

Ми вже повідомляли, що минулого року в селі Корчмин Республіки Польща відбувалась українсько-польська зустріч, яка мала за мету прискорення процесу поєднання у прикордонному регіоні. Якщо в 2004 р. переходили кордон українці і брали участь в святкуваннях на польському боці, то цього року свято розпочнеться поблизу чудодійного джерела у села Стаївка з нашої сторони.

Підготовкою до цього заходу займається Сокальська райдержадміністрація. Сьогодні з цього приводу відбулась нарада за участю зацікавлених організацій та установ. Провів її голова адміністрації Олег Солодяк.


Для оформлення безкоштовної візи для участі в транскордонних урочистостях в селі Корчмин необхідно в найближчий час звернутись у відділ внутрішньої політики Сокальської райдержадміністрації або за телефоном у Сокалі 7-20-53. При собі мати закордонний паспорт і фотографію.

На нараді також було дано доручення відреставрувати фігуру Матері Божої, сформувати дорогу до джерела, яке теж накрити декоративним навісом, збудувати туалети та встановити вказівники на дорогах.


служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
20:51, 26 листопада 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464