** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.07.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    12 липень 2006 року

Пошук в новинах   

культура

І знову перемогаЗ черговою перемогою повернувся з пісенного фестивалю юний сокальчанин Павло Осос.

На XI Всеукраїнському телевізійному фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького естрадного мистецтва «Азовські вітрила - 2006» в місті Бердянську він здобув дві перемоги. Він став лауреатом 1 премії в номінації «Виконання власних авторських поетичних творів» і лауреатом 2 премії у вокальному конкурсі.

На фестивалі він виконував два твори це - пісні: «Любімо Україну», музику і слова до якої написала відомий сокальський композитор Ольги Пенюк, аранжування Ігоря Шибанова, та пісню «Перше кохання», яку для нього спеціально написали київські автори, слова Лариси Малинської, а музику та аранжування зробив Ярослав Недін. Звукорежисер Ярослав Недін, м.Київ.

^

Відділ освіти Сокальської РДА

суспільство

У середу відбулась чергова нарада з комунальними структурами Сокаля. З цього приводу у міській раді відбулась робоча нарада, яку проводив міський голова Петро Савчук. На ній були присутні керівники комунальних служб міста, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Кінах та заступник райдержадміністрації Володимир Слободян. В ході засідання підіймалося чимало питань, але головним з них це підготовка до опалювального сезону.

Також зосередили свою увагу на вулиці Українській, яка при підготовці до роботи були замічені розбіжності у технічних документах.

Відтак на нараді заслухали і керівників районних галузей охорони здоров`я та освіти, які не дивлячись на труднощі, здебільшого готові до осінньо-зимового періоду 2006-2007 років.

Натомість зовсім не готові до зими установи культури. Керівництво галузі звернулося до колегії РДА з проханням допомогти із забезпеченням закладів необхідними ресурсами, аби їх працівники працювали восени та взимку в нормальних умовах.

За словами Володимира Козакевича в місті вже розпочато ямковий ремонт, комунальні структури малюють пішохідні переходи, ще повинні належним чином привезти у порядок в`їзд до міста зі сторони Жвирківського моста. Передбачається залучення відповідних служб для робіт по вулиці Шептицького, розробляється документація по водовідведенню та ремонту на вул. Шевченка.


 

 

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

Ідентифікація тварин на Сокальщині стала темою для спільної наради управління АПР району і Агенції реєстрації великої рогатої худоби. В ній взяли участь керівництво управління, представники ветеринарної служби району, а також Львівського обласного ДП “Агенція з ідентифікації і реєстрації тварин”. З 2003 року в Україні проводиться своєрідний перепис ВРХ, для цього було видано ряд документів – постанова Кабміну і наказ міністерства АПК. Ця процедура є вимогою для вступу нашої країни в СОТ і ЄС. За даними спеціалістів, ідентифікація тварин, через контроль за здоров`ям худоби, дозволить дбати про благополуччя населення. Адже без проходження ветеринарного обстеження, тварина не буде ідентифікована.

А згідно наказу мінагрополітики, з 1 липня без цього вона не може бути здана на м`ясопереробне підприємство. На Сокальщині, з початком проведення перереєстрації, спостерігається певна пасивність населення, агенти часто стикаються з нерозумінням людей. Зараз триває активне інформування мешканців району про обов`язковість перепису ВРХ. До цього залучаються сільські та селищні голови. Агенти, які проводять ідентифікацію набирають із місцевих мешканців, щоб спростити роботу на місцях. Як поінформував на нараді головний ветеринарний лікар району Петро Климчук, згідно останнього наказу міністерства АПК України “Агенція з ідентифікації” передана у підпорядкування ветеринарної служби.

В Сокальському районі зараз працює 23 агенти, за кожним з них закріплені декілька сільрад. За статистичними даними, у населення Сокальщини є 19 214 голів ВРХ. Вже ідентифіковано 1 874, що складає майже 10% від наявного поголів`я. Господарства району активніше проводять перепис – вже ідентифіковано 53%. В цілому ж по Україні, за даними озвученими на нараді, Львівщина із своїми показниками посідає середню позицію поміж іншими регіонами держави.

Проте, як було зазначено, ідентифікацію повинні пройти усі тварини, адже мінагрополітики з 1 жовтня робить правила гри в м`ясомолочній галузі ще жорсткішими – без реєстрації корів у населення переробними молока не прийматимуть.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
00:59, 25 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464