** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.10.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    12 жовтень 2006 року

Пошук в новинах   

анонс :: центр

Напередодні святкування чергової річниці створення УПА, проведення фестивалю «Сурми звитяги», відзначення ювілею Сокальської гімназії та утворення ЗУНР в РДА відбулась нарада. Участь в ній взяли представники гімназії, відділів культури і освіти.

Присутні обговорили урочисті заходи та визначились із часом проведення святкових заходів з нагоди 64 річниці створення повстанської армії. Урочистість та фестиваль патріотичної пісні «Сурми звитяги», як ми вже повідомляли, відбудеться в народному домі Сокаля 14 жовтня, початок о 13 годині.

Також учасники наради обговорили хід підготовки до святкування 21-22 жовтня 100-а річчя Сокальської гімназії, відзначення 1 листопада 88-ї річниці від часу утворення ЗУНР та відкриття до цієї дати пам’ятника стрільцям УГА на Сокальському кладовищі.

Підсумовуючи, представники оргкомітету із спорудження меморіалу вирішили ще раз звернутись до громадськості Сокальщини, підприємців, керівників організацій та підприємств району з проханням підтримати будівництво фінансами, щоб гідно вшанувати пам’ять героїв. Кошти перераховувати на спецрахунок №35420016001424, УДК у Львівській області, МФО 825014, ЗКПО 04056279 з позначкою «На пам’ятник стрільцям УГА в Сокалі».

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

2 рази на місяць голова Сокальської РДА Олексій Кінах приймає мешканців нашого регіону, з різних їм наболілих питаннях. Нагадаємо, це 2 та 4 вівторок кожного місяця. Відтак за минулі 2 прийоми, до голови звернулося 22 особи з різноманітних питань. Зокрема, це питання стосувалися працевлаштуванню, піднімалися питання релігійного характеру, матеріальної допомоги, земельно ..., але найбільше мешканці Сокаля жаліються на житлово-комунальні проблеми міста.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

Наближається опалювальний сезон, для когось це чергова зміна умов життя, а хтось може лише тішити себе надіями про тепло.

Минулого тижня у місті Великі Мости відбулася нарада за участю голови РДА Олексія Кінаха, представників комунальних, газової, технічної служб міста і навколишніх населених пунктів. В її ході розглядалося питання добудови газопроводу до міста Белз, від якого залежить і доля газифікації 40 прилеглих населених пунктів. Чималий обсяг робі вже виконаний, проте є проблеми.

Отже, зима на носі, а про наявність газу у прилеглих до трубопроводу містах і селах мешканцям залишається тільки мріяти. Коштів немає, гілку не можуть ввести в експлуатацію. Хоча, влада району пошуком фінансів таки займається. 10 жовтня питання газифікації, зокрема в Бельзкому напрямку, слухалося у Львові. На зустрічі були присутні голова ЛОДА Петро Олійник, міський голова Львова Андрій Садовий, голови СРДА О.Кінах та СРР О.Солодяк, а також перші заступники голів міст та районних адміністрацій області. В підсумку, можливість виправити ситуацію все ж знайшли.

В цілому, газопровід не може бути введений в експлуатацію до тих пір, поки не будуть виконанні всі завершальні роботи: добудова, пусконалагоджувальні заходи і прийом відповідною комісією. Про це в інтерв'ю радіо “Сокаль” зазначив Василь Юнко - представник КП “Сокальбудінвест”, який здійснює нагляд за будівельними об'єктами, в тому числі і газопроводу. Як стверджує голова РДА О.Кінах, ще до Нового року в населених пунктах згаданого напрямку може з'явитись газ.

Нагадаю, будівництво газопроводу до м.Белз було свого часу профінансовано у 2005 році на суму 7 млн. 600 тисяч грн. згідно постанови Кабінету міністрів України. Фінансування проводилося з державного та обласного бюджетів, а також з так званих інших джерел. Проте цього було замало, отже питання залишилось відкритим. Як його вирішать цьогоріч покаже час.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

У четвер в Сокалі відбулося засідання виконкому міської ради. Основним питанням поміж іншими на порядку денному було затвердження тарифів на послуги «Сокальтеплокомуненерго».

Ця тема вже не один місяць обговорюється та розглядається на рівні громадськості – згадаємо проведені громадські слухання, на рівні депутатського корпусу, а також органів виконавчої влади та відповідних контролюючих інстанцій. Відповідно до нормативних актів, початок опалювального сезону припадає на 15 жовтня.

Про це згадували у своїх виступах усі члени виконкому, а також присутній директор КП Володимир Кіпень. Він вже в котре представив на засідання пропозиції по тарифах для населення по лічильнику на рівні 199 грн. 64 коп. за гікоКалорію та відповідно за кв.метр 5 грн. 41 коп. Тим самим пан Кіпень зазначив, що в запропонованому тарифі 70% складає ціна за газ і електроенергію, решта витрат складають зарплата, обслуговування та втрати.

До речі, втрати підприємства в попередніх розрахунках «Теплокомуненерго» складали 30%, після обговорення на відповідних комісіях міської ради, виконкомі, громадських слуханнях їх вдалося зменшити в тарифі до 12%. Рішення виконкому 12 жовтня також далося не просто. Поступила пропозиція про зменшення ще і проценту рентабельності підприємства до мінімально можливого в 3%, у пропозиції він складав цифру 5%.

В підсумку, з огляду на ситуацію, що склалась в місті з початком опалювального сезону і його продовженням, виходячи із запропонованих пропозицій з урахуванням поправки на зменшення рентабельності тарифів, які були попередньо обґрунтовані і погоджені відповідними контролюючими органами, а також зважаючи на нестабільність цінової політики на ринку енергоносіїв виконком міської ради затвердив тимчасові тарифи на послуги КП «Сокальтеплокомуненерго» з теплопостачання для населення на рівні 5 грн. 31 коп. за 1 кв.м. площі, або по лічильнику – 195 грн. 88 коп. за 1 гікоКалорію. Відповідальність за розрахунок і роботу з абонентами виконкомом покладено на директора КП «Сокальтеплокомуненерго» Володимира Кіпеня.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:11, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464