** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.12.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    12 грудень 2015 року

Пошук в новинах   

суспільство

Газеті
Газеті "Голос з-над Бугу" - 97 років!

Газеті "Голос з-над Бугу" - 97 років!

Вітаю з 97-річчям з часу виходу “Голосу знад Бугу”!

Велика подяка Вам, працівники часопису, що в нелегкий для України час ви віддзеркалюєте події сьогодення, особливо з життя сіл і міст Сокальщини.

Щиросердечно бажаю Вам богатирського здоров’я, сили  духовної і фізичної, терпіння, удачі, оптимізму. А ще бажаю, щоб завжди поряд з вами були люди працьовиті, віддані, готові до співпраці з вами, які розуміють вашу нелегку працю задля  досягнення успіхів.

Хай вас завжди супроводжує удача в досягненні мети, вистачає енергії для плідної праці в політичному, економічному, громадськокультурному житті!

Щоб часопис, який тричі народжувався (у цьому році  25 років з часу третього народження у 1990 р.), звучав у кожній хаті наших сіл і міст із закликом:

“Єднаймось, браття, поки час, щоб зберегти нам Вкраїну нашу, щоб кат не знищив знову нас!”

Ти, наш “Голос”,  оптиміст, знаєм, твердо вірим, що на краще життя наше в майбутньому зміниш!


Тож хай Всевишній благословляє вас, шановні працівники часопису “Голос знад Бугу”, на довгі роки життя в щасті й здоров’ї. Плідної праці вам во ім’я багатої, сильної, незалежної України.
Марія КОРОЛЬ,голова осередку НРУ сіл. Волиця і Комарів, виховник “ЮнСічі” куреня ім. П. Сагайдачного Волицької школи.

^

"Голос з-над Бугу"

Газета
"Голос з-над Бугу"

суспільство

У Львові відбувся мітинг за участі об’єднання профспілок Львівщини

У Львові відбувся мітинг за участі об’єднання профспілок Львівщини
У Львові відбувся мітинг за участі об’єднання профспілок Львівщини

У Львові біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбувся мітинг за участі об’єднання профспілок Львівщини, зокрема, вугільної, освітньої, культурної, будівельної галузей та  інших. Людям наболіло і допекло те, що їхні сім’ї перебувають за межею бідності, не мають роботи, зарплати та вимушені платити високі комунальні послуги.

Мітинг був організований об’єднанням профспілок Львівщини з ініціативи представників вугільної галузі, яким заборгували зарплату ще з половини жовтня. Представники багатьох галузей приїхали виявити свою солідарну підтримку і нагадати владі про своє існування.

Під час мітингу виступаючі говорили про своє право на гідне життя, про необхідність індексації заробітних плат, підвищення розміру прожиткового мінімуму відповідно до рівня інфляції, про загрозливу ситуацію на підприємствах вугільної галузі, зокрема, про те, що тисячі тонн видобутого шахтарями вугілля не мають реалізації, натомість держава закуповує вугілля з інших країн. Йшла мова й про те, що докорінно винищується і профтехосвіта.

За словами протестувальників, уперше за всі роки незалежності України уряд офіційно зневажає позицію своїх соціальних партнерів – роботодавців і профспілок. «Чи не розгойдує ситуацію наш уряд, коли своїми антисоціальними законами, проектами реформи Трудового кодексу, соціального страхування доводить людей до відчаю. Безумовно, ми не можемо бути спокійними і налаштовані радикально.

А ще люди вийшли на вулицю, щоб привернути увагу обласної влади до своїх проблем – заборгованості з виплати заробітної плати шахтарям і невиплати індексації освітянам», – наголосили представники профспілок регіону. Вони також запевнили, що акція є попереджувальним страйком, який може перерости в соціальний вибух.

Зокрема, гірники від обласної влади вимагали погашення заборгованості. За словами 28-річного Сергія, який працює шахтарем у Червонограді, він має 2-місячну заборгованість. «Заробітну плату за жовтень виплатили не всю, а з урахуванням того, як дають ці кошти – по 5-6%, більшість людей не знає, за що їм платять», – сказав працівник вугільної промисловості.

Додамо, що аналогічні протести відбулися у Донецькій, Дніпропетровській, Луганській та Волинській областях. Члени Незалежної профспілки гірників України вимагають: ліквідувати корупційні схеми в енергетиці країни; погасити заборгованість із заробітної плати; передбачити в Держбюджеті-2016 кошти на підтримку й розвиток вугільної промисловості; гарантувати безпечні умови роботи, тощо.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:26, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567