** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.03.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    13 березень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

В Сокалі побував народний депутат Тарас Стецьків

 

~1~10 березня в будинку «Просвіта» м.Сокаль відбулася ніби як перед виборами рядова подія. На зустріч з виборцями приїхав народний депутат України, член виборчого блоку «Пора-ПРП» Тарас Стецьків. І треба віддати йому належне. Він зумів побудувати як виступ так і діалог із запалом у хорошому стилі. Конструктивні та чесні відповіді, навіть на трони колючі запитання представників різних партій, були повністю задоволені.

Час збіг швидко. Приємно, що Тарас Стецьків знайшов час у своєму напруженому графіку і завітав у Музей «Людина. Земля. Всесвіт».

~2~І потрібно було бачити, з яким захопленням і повагою Він дивився на рукотворні образи Анатолія Покотюка, віддаючи належне майстру. Деякі твори, так його захопили, що він не хотів від них відходити, а свої враження і подяку п.А.Покотюку відобразив записом у музейній книзі відгуків.

Хотілося б запитати у нашої влади чому, маючи, як кажучи «під носом» такий талант, якому поклоняються великі люди, так мало приділяємо йому уваги та підтримки. Можливо що тільки талановиті та духовні люди можуть це бачити та цінити?

Не хотілося б думати, що у нашої влади відсутні такі цінності.

"ПОРА Перемагати"


№ 01, березень 2006 р.

^

дописувач
-

політика

В неділю, в Сокалі відбулася зустріч з громадськістю міста кандидатів на посаду міського голови Віктора Баланюка, Петра Жирухи та Петра Савчука.

Під час зустрічі кандидати виголосили власні передвиборчі програми та відповідали на поставлені запитання мешканців Сокаля. Щоправда, зустріч була більше заполітизована, ніж конструктивною. Питання, що задавалися стосувались як проблем міста – ті що є, а також ті, що можуть виникнути – доріг, дитячих майданчиків, місцевої комуналки, так і проблем глобальніших – екології, річки З.Буг, роботи підприємств Сокаля тощо.

Багато питань присутніх стосувались особистостей кандидатів, їх біографії, особистих досягнень. Організатором зустрічі виступила Сокальська міська ТВК, проводив її голова комісії Сергій Порташ.

^

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

політика

Форум громадських ініціатив “Вибір-2006” ініційований в Сокалі міським проектом “Добробут кожної людини – запорука демократії” розпочне свою роботу наприкінці цього тижня.

Першим заходом форуму буде круглий стіл за участю політичних партій і блоків, котрі висунули кандидатів в депутати до міської ради Сокаля. Відтак, заплановано проведення дебатів серед претендентів на посаду міського голови та кандидатів в депутати сокальської міської ради.

Інформацію про час та місце проведення заходів буде повідомлено на радіо “Сокаль” додатково.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

На стані доріг в районі, які після зимового періоду мають жахливий вигляд, зосереджувалась увага на понеділковій нараді в Сокальській РДА. Її проводив І-й заступник голови адміністрації Олексій Кінах.

Нагадаю, голова РДА Олег Солодяк зараз перебуває у передвиборчій відпустці. В ході наради також йшлося про забезпечення виборчих дільниць району усім необхідним. Зокрема, Сокальський РЕМ доповів про готовність подачі електроенергії на усі дільниці, зв’язківці – про забезпечення засобами зв’язку – в 3 населених пунктах Сокальщини: селах Старгород, Роятин та Городищі встновлюються телефонні радіопродовжувачі.

Традиційно, про роботу держпідприємств, установ, управлінь та відділів доповіли їх керівники та представники.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:45, 25 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464