** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:



Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.06.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    13 червень 2009 року

Пошук в новинах   

освіта

 

Список обдарованих дітей Сокальської гімназії

Прізвище, ім’я, по батькові

Клас

Місце в обл. олімпіаді

Місце в районній олімпіаді

Обл. конкурс ім. П. Яцика

Районний конкурс ім. П. Яцика

Обласна виставка ”Природа і фантазія”

Конкурс ”Левеня” результати

Конкурс “Кенгуру”результат

Міжнародний конкурс з інформатики "БОБЕР"

Нестерук Софія

7

I

I,III

 

 

 

 

 

 

Драбич Орися

6

III

I,I,II,II

Лауреат

I

 

 

 

 

Подолюх Христина

6

III

II,I

 

 

 

 

 

 

Здерка Олена

4

III

I,II,I,III

 

Переможець

 

 

 

 

Штикало Катерина

3

III

I,I

 

 

 

 

добрий

 

Криштоф Роман

3

III

II

 

 

 

 

добрий

 

Вітів Христина

5

 

I,III

 

Переможець

 

 

 

 

Поліщук Діана

7

 

III,II

 

Переможець

 

 

 

 

Матієшин Любов

6

 

II

 

Переможець

 

 

 

 

Загакайло Оксана

7

 

III

 

Переможець

 

 

 

 

Безпалько Наталія

3

 

II,III

 

Переможець

 

 

 

 

Трошина Ірина

2

 

 

 

Переможець

 

 

 

 

Марущак Ольга

2

 

 

 

Переможець

 

 

 

 

Марчило Мар’яна

4

 

III

 

 

 

 

 

 

Котик Марта

5

 

II,I,I

 

 

 

 

 

 

Тарнавський Тарас

2

 

II

 

 

 

 

 

 

Бойко Роман

3

 

II

 

 

 

 

 

 

Батько Олександер

4

 

II

 

 

 

відмінний

 

 

Снітко Олена

7

 

I,II,II

 

 

 

 

 

 

Клапа Христина

4

 

III

 

 

 

 

 

 

Капшук Ярослав

6

 

II,II

 

 

 

відмінний

 

 

Антонюк Анастасія

7

 

II

 

 

 

 

 

 

Криштоф Павло

7

 

III

 

 

 

 

 

 

Костенко Олена

5

 

II

 

 

 

 

 

 

Станько Тетяна

6

 

III

 

 

 

 

 

 

Філяс Ольга

3

 

I

 

 

 

 

 

 

Шамборовський Василь

5

 

III

 

 

 

 

 

 

Погранична Ірина

5

 

III

 

 

 

відмінний

 

 

Дубаньовський Ярослав

6

 

II

 

 

 

відмінний

 

 

Томчук Олена

4

 

I

 

 

 

 

 

 

Веклин Оксана

5

 

II

 

 

 

 

 

 

Сумбаєв Ігор

4

 

III

 

 

Переможець

 

 

 

Будник Галина

5

 

II

 

 

 

 

 

Добрий

Колпак Вікторія

4

 

III

 

 

 

 

 

 

Колпак Юлія

6

 

III

 

 

 

 

 

 

Келиш Анастасія

6

 

II

 

 

 

 

 

 

Заяць Світлана

6

 

III

 

 

 

 

 

 

Прцик Христина

4

 

I

 

 

Переможець

 

 

 

Хамік Тетяна

4

 

II

 

 

 

 

 

 

Куліш Святослав

6

 

III

 

 

 

 

 

 

Круглій Юрій

4

 

 

 

 

 

відмінний

 

 

Пронь Назар

4

 

 

 

 

 

відмінний

 

 

Вовк Назар

5

 

 

 

 

 

відмінний

 

 

Долівець Антон

5

 

 

 

 

 

відмінний

 

 

Харчук Назар

 

 

 

 

 

 

відмінний

 

 

Конопадський Юрій

6

 

 

 

 

 

відмінний

 

 

Сапіга Олег

6

 

 

 

 

 

відмінний

 

 

Калитовський Роман

4

 

 

 

 

Переможець

 

 

 

Рак Богдан

3

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Цьох Олег

1

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Золотоверхова Тетяна

1

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Мигасюк Кристина

1

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Сташко Андрій

1

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Можайський Михайло

1

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Чоп Максим

1

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Хорташко Юрій

1

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Гнатюк Володимир

1

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Тарасюк Христина

1

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Канцір Наталія

2

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Гурський Михайло

2

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Луцик Марія

2

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Приступа Марія

2

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Дегтярова Руслана

2

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Олесько Марія

2

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Капустяк Ірина

2

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Демяновмч Тарас

2

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Плюхін Вікторія

2

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Шпатух Максим

3

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Стриковський Назар

3

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Чепіль Лілія

3

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Федик Антоніна

3

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Іванець Соломія

3

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Наумчук Софія

3

 

 

 

 

 

 

добрий

 

Лупіков Костянитин

3

 

 

 

 

 

 

добрий

 

 Бурда Андрій

 

 

 

 

 

 

 

 

добрий 

 Пеленьо Ігор

               

 добрий

 

 

Директор гімназії

Л. Омеляш

адміністрування

вч. інформатики

Кравчук Володимир

 

 

 

 

 

 

 

 

^

Заступник директора
Сокальської гімназії

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:26, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567