** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.08.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    13 серпень 2008 року

Пошук в новинах   

влада

12 серпня перший заступник голови райдержадміністрації В.Бойко провів засідання постійно діючої комісії по техніко-екологічній безпеці  та надзвичайних ситуаціях за участю заступника голови райдержадміністрації О.Зарічної, начальника управління водного господарства Б. Фітковського, начальника управління агропромислового розвитку І.Шайноги, начальника відділу з  питань надзвичайних ситуацій І.Шиналя та інших.


 На порядку денному було питання про ситуацію, що склалася в районі внаслідок випадання граду в окремих населених пунктах (с. Хоробрів, с. Тудорковичі, с. Лучиці,с. Свитазів.с. Скоморохи,с. Стенятин і частково с. Варяж). Члени комісії вирішили визнати некласифікованою подію загибелі урожаю, та скерувати пакет документів на розгляд в головне управління агропромислового розвитку Львівської ОДА.


^

РДА
Сокальська РДА

економіка

Днями в Сокалі відбулась селекторна нарада з питань збирання врожаю зернових культур, ситуації на зерновому ринку та стану формування державних і регіональних ресурсів зерна.На нараді були присутні заступник голови Сокальської райдержадміністрації Оксана Зарічна, заступник начальника управління агропромислового розвитку Ігор Махашілов та керівники районних інспекцій. В ході роботи засідання обговарювалися питання: визначення ціни на зерно та його якість.За словами Ігора Махашілова, на сьогодні по Сокальщині, внаслідок сильних дощів та вологості значно погіршилася якість зерна. Воно є фуражне, проросше і тому непридатне для випікання хліба та заготівлі насіння, а лише на корм худобі.


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:34, 26 серпня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464