** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.10.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    13 жовтень 2006 року

Пошук в новинах   

анонс

21-22 жовтня Сокальська гімназія святкуватиме своє 100-річчя. З нагоди свята в Сокалі відбудуться урочистості, які розпочнуться 21 жовтня в приміщенні гімназії об 11 годині і продовжаться в Народному домі. Реєстрація учасників розпочнеться о 10 годині. Оргкомітет запрошує випускників та вчителів Сокальської гімназії та середньої школи №1 Сокаля, а також усіх бажаючих на свято.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

Жнива на Сокальщині завершені, залишилось зібрати кукурудзу і гречку на зерно з незначної площі. В районі намолочено вцілому 68 тисяч 600 тон зерна. Про це радіо «Сокаль» повідомив начальник відділу рослинництва Управління АПР району Олег Тарасюк.

За його словами, в основному селяни зараз заняті збиранням буряка, посівом озимих та оранням. Вже викопано цукристих з понад 50% земель - з площі в 3 тисячі 217 га. Загальна площа складає 6 тисяч 356 га. Врожайність складає 270 ц/га. Валовий збір на сьогодні, за даними управління АПР, складає 83 тисячі 600 тон солодких коренів. Вже здано на бурякопункти 35 тисяч тон. На теренах Сокальщини господарствами посіяно озимих зернових на площі 11 600 га, що складає 72% від запланованих земель. Виорано 6,5 тисяч га зябу, план складає 12,5 тисяч га. Наразі погода сприяє селянам, проте, за словами Олега Тарасюка, вже є потреба в дощі. Адже від браку вологи погано зходять посіви.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:11, 30 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464