** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.11.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    13 листопад 2006 року

Пошук в новинах   

анонс

До Дня пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій в освітніх та культурних закладах Сокальщини заплановано низка заходів: відкриються книжкові виставки, тематичні експозиції, презентація книги відомого митця Ігора Коломійця «Голод…Спогади однієї людини». Окрім того у бібліотеках району пройдуть години пам’яті, під час яких працівники бібліотечної системи розповідатимуть про цю сумну дату. До вшанування пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій планується залучити широкі кола громадськості в усіх населених пунктах району. Про це радіо «Сокаль» повідомила заступник начальника відділу культури Світлана Нянчук.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

Днями відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації, під керівництвом першого заступника голови Сокальської РДА Василя Бойко.

Окрім того в роботі брали участь головний архітектор державного історико-культурного заповідника в місті Белз Василь Петрик і начальник відділу містобудування та архітектури Мирослава Баралус. Присутні розглянули ситуацію, що склалась внаслідок аварійного стану пам’ятки архітектури 17-18 століть, церкви святого Миколая, костелу Діви Марії, колишнього монастиря Домініканок.

Після обговорення комісія продовжила роботу у місті Белз. Вона провела обстеження храму святого Миколая і визнала, що церква дійсно знаходиться в аварійному стані через просідання грунту під фундаментом.

Водночас міському голові рекомендовано, враховуючи гострий аварійний стан церкви, заборонити релігійній громаді використовувати будівлю для проведення богослужінь. Терміново вжити невідкладних заходів, щодо облаштування огорожі аварійних частин храму та встановлення попереджувальних знаків. Але для проведення реставрації церкви необхідно понад 2 мільйони гривень. Тому ця проблема потребує вирішення на обласному та державному рівні. На сьогодні міський голова Іван Калиш готує пропозицію до щодо виділення коштів з резервного фонду обласної державної адміністрації та міністерства надзвичайних ситуацій.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

В рамках проекту „Добробут кожної людини – запорука демократії” в понеділок 13 листопада 2006 року пройшов Круглий стіл на тему „Залучення інших НУО до підписання Компакту”.

Проект „Добробут кожної людини – запорука демократії” триває вже майже три роки і закінчується 1 грудня. За час тривання проекту громадські організації, які входять в коаліцію тісно співпрацювали із органом місцевого самоврядування, були налагоджені тісні стосунки, які не хотілося б переривати після закінчення проекту. Тому, коаліцією громадських організацій міста Сокаль було розроблено суспільний договір (Компакт), який має на меті регулювати відносини між ГО і мерією міста. А оскільки коаліція має за мету розширюватися, тому запросили інші громадські організації для обговорення тексту компакту. Були присутні 17 громадських організацій - БФ "Карітас-Сокаль”, рада ветеранів, ГО „Перспектива”, районний осередок Союз українок, районна Асоціація інвалідів, Благодійна духовна мистецька фундація А.Покотюка, Станиця Братства ОУН-УПА, Спілка політв’язнів, „Союз Чорнобильців”, товариство Червоного Хреста, районний осередок Української Молоді – Христові, фонд „Міст”, молодіжний клуб „Мрія”, асоціація перевізників, СК „Сілець-Легенда”, ТО „Асоціація підприємців”.

Представники громадських організацій отримали проект Суспільного договору. Мар’яна Яремчук – менеджер проекту, розказала, що таке Суспільний договір, з якою метою готується підписання даного договору, що дає така угода громадським організаціям. Домовилися, що доцільно буде обговорити проект Суспільного договору в кожній громадській організації окремо, для вирішення того, чи буде дана організація брати участь в його підписанні. Вирішили зустрітися через тиждень в наступний понеділок 20 листопада для затвердження тексту договору, участі у підписанні, і визначенні дати урочистого підписання.

^

БФ Карітас -Сокаль
БФ Карітас -Сокаль

спорт

У ці вихідні відбулись фінальні ігри чемпіонату Сокальського району з футболу. На полі зустрічалися такі команди: Острів – Великі Мости, матч завершився з рахунком 6:1; Діброва – Стенятин, зіграли з рахунком 3:0. Забужжя - Волиця розійшлися з рахунком 5:1 та Жвирка – Сілець 2:1. За результатами матчів чемпіоном стала футбольна команда зі Жвирки, друге місце посіла команда з Діброви і на третьому місці – Острів.

Нагородження футболістів кубком, грамотами та цінними призами відбудеться у суботу, 2 грудня. А вже цими вихідними на стадіоні “Сокіл” відбудеться розіграш суперкубка, за який змагатимуться чемпіони району: футбольна команда Жвирки та володар кубку - команда зі Забужжя.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:21, 11 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464