** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.12.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    13 грудень 2006 року

Пошук в новинах   

анонс :: центр

МКП „Сокальтеплокомуненерго” повідомляє мешканців будинків по вул.Українська №2, по вул.Шашкевича №130а, 132а, 132б міста Сокаля про те, що через важке фінансове становище підприємство не змогло технічно підготувати мережі гарячого водопостачання до Ваших будинків. Тому гаряча вода у Ваші будинки подаватись не буде.

Просимо вибачення за завдані незручності.

^

МКП Сокальтеплокомуненерго

суспільство

В середу, 13 грудня, міський голова Сокаля Петро Савчук провів традиційну щотижневу нараду з керівниками комунальних служб мыста. Розпочалась засідання аналізом збитків, які нанесені місту протягом цієї ночі. Як зауважив начальник “Сокальжитлокомунсервіс” Богдан Леськів тільки в центральній частині сім дорожніх знаків вирвано з землі та пошкоджено(вартість одного близько 500 гривень), гіляки від дерев лежать посеред траси, що може призвести до аварійної ситуації. Міський голова та присутні висловили своє незадоволення роботою Сокальської міліції, яка повинна була забезпечити патрулювання протягом ночі.

Водночас присутній перший заступник голови РДА Василь Бойко зауважив, що можливо треба створювати муніціпальну міліцію, яка буде підтримувати порядок в місті.

Начальник “Сокальтеплокомуненерго” Володимир Кіпень в свою чергу доповів, що практично по всьому місту немає проблем з опаленням, лише декілька стояків в окремих оселях ще повністю не опалюються. Також він зазначив, що в малоквартирних будинках, де більшість мешканців встановили індивідуальне опалення виникають суттєві проблеми з гідравлікою центрального теплопостачання. Тому починаючи з наступного року треба буде звернути увагу на такі будинки та перевести їх повністю на індивідуальне опалення.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

На Сокальщині триває благодійна акція «Помічники Святого Миколая». Вона присвячена святу Миколая і направлена на збір коштів, одягу, іграшок та солодощів для дітей-сиріт і дітей з обмеженими можливостями. Її проводять благодійни фонд «Картас» Сокаль, товариство захисту дітей-інвалідів «Надія», Союз українок і ТРК «Сокаль» з благословення Владики Сокальського Михаїла Колтуна. Звертаємося до благодійників і жертводавців з проханням допомогти зустріти свято Святого Миколая дітям, що потребують нашої опіки і допомоги. Внески, подарунки чи одяг можна передавати волонтерам акції - Помічникам святого Миколая або приносити в офіс Благодійного Фонду «Карітас» Сокаль за адресою вулиця Івана Франка, 11.

До акції «Помічники святого Миколая» приєднався і районний відділ освіти. Так школярі та вчителі по школах проводитимуть благодійні ярмарки та акції. Кошти від них підуть в рахунок акції. Пожертви продовжують надходити. Всього на рахунку акції вже зібрано 8 тисяч 633 грн пожертв. Окрім того, зібрано чимало одягу та солодощів. Батьки та діти, а також організатори акції, щиро вдячні жертводавцям за чуйність та добре серце.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:49, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464