** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.02.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    14 лютий 2006 року

Пошук в новинах   

політика

 

В понеділок Сокалська районна ТВК до ночі приймала пакети документів від партій і блоків з відповідними списками кандидатів до районної ради. На засіданні 13 лютого було підтверджено реєстрацію 14 районних блоків і партій. Ще 9 – серед них ПРП, Блок “Влада народу”, “Віче”, Партія регіонів, СПУ, Українська національна асамблея, “Наша партія”, НРУ за єдність та “Партія зелених” – допрацьовують документацію, відтак планується розглянути її на засіданні ТВК в середу. Про це нас повідомила голова районної ТВК Ірина Мазурик. Наступним кроком роботи ТВК, за її словами, буде друк в газетах списків кандидатів від партій та блоків з короткою біографічною інформацією про осіб, що увійшли в перші “п’ятірки”, а також діяльність в робочому порядку.

 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

У вівторок в Сокалі відбулась колегія РДА. На порядку денному розглядались наступні питання: про виконання бюджету району за 2005 рік – доповідала Світлана Ксьонжик – начальник фінвідділу, про виконання програми енергозбереження в районі – зокрема, про втілення заходів ефективного використання паливно-мастильних ресурсів говоритиме начальник відділу розвитку інфраструктури Олег Олійник.

І третє питання порядку денного – про хід виконання рішення колегії від 23 серпня 2005 року “Про стан утримання житлового фонду і шляхи ліквідації аварійних будинків”. З цього питання доповідав директор МКП “Сокальжитлокомунсервіс”, співдоповідач – міський голова Сокаля Петро Савчук.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:20, 30 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464