** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.06.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    14 червень 2005 року

Пошук в новинах   

суспільство

21 звітно-виборча конференція Сокальського районного товариства Червоного Хреста відбулась у вівторок в приміщенні РДА. На засіданні голова районного товариства Червоного Хреста Наталія Симочко доповіла про досягнення та результати організації за останні 5 років, наголосила на проблемах, усунення яких дало б можливість краще виконувати свої функції.Голова ревізійної комісії РО товариства Червоного Хреста Руслана Лакіш прозвітувала перед присутніми за членські внески та надходження. Сама конференція нагадувала прощальну зустріч із панею Симочко. Як виявилось, вона залишає районний Червоний Хрест, і очолить його відділ у Шевченківському районі Львова. Теплі слова на адресу голови Наталі Симочко висловлювали багато учасників конференції. Наголошували на її доброму серці, професійному підході, активності, чуйності. На звітно-виборчу конференцію прибув голова Львівського обласного товариства Червоного Хреста Валентин Моісеєнко. В ознайомчих цілях, він розповів присутнім про історію створення організації, її первинні функції під час війни, роль в мирний час в світі і в Україні.
Другим питанням на порядку денному стояли вибори керівних органів червоного хреста. На конференції було обрано 17 членів правління організації, створено президію, обрано ревізійну комісію. На прикінці було обрано нового голову товариства Червоний хрест. Тож від сьогодні організацію очолює Леся Поліха. А також вибрали 2-ох делегатів, які візьмуть участь у обласній конференції Червоного Хреста. Зал проголосував за заступника голови Сокальської РДА Василя Бойка та новообрану голову Лесю Поліху.
служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

Обласні змагання з легкої атлетики серед сільської молоді в залік 4-их спортивних ігор Львівщини, відбулись 9 червня в Миколаєві, Львівської області. В змаганнях взяло участь 16 команд з різних районних центрів Львівської області. Сокальщину представляли збірна команда району та вихованці дитячої юнацької спортивної школи “Буг”. Переможцями обласних змагань стали: з бігу на 400 і 500 м. – Ірина Вацюк, із стрибків в довжину – Галина Кремінець та з комбінованої естафети на 400, 300, 200 і 100 метрів. Призерами стали - Олександр Чашук – штовхання кулі, Володимир Троцюк – біг на 1 500 метрів і Юлія Цепло – біг на 400 метрів. В командному заліку Сокальський район посів ІІ призове місце, поступившись збірній Пустомитівського району. Переможці змагань отримали грамоти та медалі, а команда привезла із собою – кубок. Нашу збірну тренувала Олена Кретів.
служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:03, 30 листопада 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464